Mezi muslimy se o tom mluví a všichni v muslimské komunitě s tím tak nějak počítají: Islám ovládne svět. Utvrzují je v tom i kázání z Egypta, Palestiny a jiných islámských zemí vysílaných přes satelit. Mezi nemulimy je o očekávaném Vítězství islámu zakázáno hovořit, ale občas se někdo prořekne i na veřejnosti:

"Jednoho dne bude na svete jen jedna vyra a to bude MUSLIMSKA.. Jednoho dne INSHAALLAH vy budete take muslimove!" píše muslimka, která si říká Aneeqa Akram.

Muslim Petr píše: "Kazdy,kto spini Islam, Koran a Muhammada Aliho,najsvetejsieho proroka treba bez milosti zabit,ale pred tym poriadne dlho a co najbrutalnejsie mucit. Su to Spinavi buzeranti, lezby, asocialy, velkozlodeji, vrahovia, dekadentnz humus, amoralne prasata, haved, co vyskakuje len preto,ze Moslimov v CR, ci v SR je velmi malo,len preto maju velkohube dristy,no pride cas,kedy sa s tymito degenerovanymi, dementnymi, amoralnymi, zvrhlymi, spinavymi prasozrutmi a promiskuitnymi niemandami co najrazantnejsie vysporiadame. Allah Akbar!"

"Ten, kdo uráží Alláha, Jeho Posla, Jeho víru a Jeho zákon zasluhuje smrt."uvedl pro Rádio Mecca jeden z mediálně nejznámějších českých muslimů - Lukáš Větrovec.

Pokud připustíme, že islám opravdu ovládne svět, co nás čeká? Především to znamená nastolení islámského práva šaría.

Co islámské právo šaría obnáší?

Uspořádání společnosti
Islámské právo šaría ustanovuje hierarchické uspořádání společnosti:
Na špici jsou "vykladači koránu" neboli islámští duchovní, pod nimi je na společenském žebříčku vládnoucí vrstva: muslim - muž. Pod ním že muslimka-žena. Žena ale není muži rovna. Pokud je ale muslimka, je nadřazena muži-nemuslimovi.

Muslimové jsou podřízeni islámským autoritám (islámským duchovním), ale vládnou nemuslimům: otrokům a "dhimmi". Dhimmi je islámský pojem pro křesťany a židy. Ti podle koránu následují špatnou víru, přesto jsou víc než nevěřící, protože alespoň věří v boha, ikdyž nesprávného. Tím pádem jsou výše než ateisté.
Na úplném dně společnosti, zbaveni práv, jsou ateisté, neboli nevěřící. Pro snažší názornost jsem vyhotovil toto schéma:
 

Společnost podle islámského práva šaría

 

Zákazy a příkazy


Za konzumaci alkoholu trest bičování. Za nemanželský sex trest smrti ukamenováním. Za kritiku islámu, koránu, Mohameda trest smrti. Zobrazování Mohameda zakázáno. Konzumace vepřového masa zakázána. Chov nečistých zvířat (jako jsou např. psi) je zakázán. Ve školách a veřejných budovách musí být zajištěno, že muži a ženy budou drženi odděleně. Společné sprchování na bazénech nebo kdekoliv jinde zakázáno, i kdyby se sprchovali lidé stejného pohlaví. Hudba zakázána, povolen je pouze poslech recitací koránu. Věda a výzkum - povoleno pouze to, co není v rozporu s islámem (například informace o pravěku, brontosaurech, tvrzení že země je kulatá, evoluce, to vše je zakázáno jako lživé - vše přece stvořil Alláh). Ženy jsou povinny se na veřejnosti zahalovat a nesmí přijít do kontaktu s mužem, který není přímý příbuzný (otec, bratr, děd, strýc). Ženicha vybírá rodina, ve svatební noc musí být nevěsta panna. V opačném případě by zneuctila rodinu a rodinou zvolený mužský příbuzný by ji musel zavraždit, aby očistil rodinnou čest. Ženy nesmí zadat příčinu aby si jí muž všiml. V případě znásilnění je totiž podle islámu na vině znásilněná a čeká ji trest 100 ran holí. Správná muslimka musí být zahalena, a nesmí na sebe nijak upozorňovat. V praxi to znamená nenosit podpadky, nepoužívat parfém ani výrazné líčení, aby neprovokovala. Nesmí být vidět nalakované nehty ani šperky. Lak na nehty je problém i pokud má muslimka na rukou černé rukavice: před pravidelnou modlitbou (která se provádí 5x denně), se totiž musí všude očistit a pod lak na nehty se rituální mytí nedostane, modlitba by tedy nebyla platná. Řada laků na nehty navíc obsahuje výživnou želatinu, která je z vepřového (zakázané). Stejně tak gumoví medvídci jsou zakázaní, protože obsahují želatinu. Smí se konzumovat pouze maso certifikované jako "halal", to znamená, že zvířeti muslimský řezník podřízl krční tepnu a nechal ho vykrvácet. Během toho, co se zvíře dusí vlastní krví, mu byly recitovány verše z koránu. Pouze takové maso je pro správného muslima "čisté". Islám neuznává listinu základních práv a svobod, je totiž vytvořena člověkem a tudíž je zavrženíhodná, Alláh o žádných lidských právech nemluvil. Jednou z důsledků toho jsou sňatky s dětmi. Mohammed se oženil s Ajíšou v jejích šesti letech, přestože mu bylo 51 let. Dolní hranici dívek pro vstup do manželství od té doby v islámu nikdo neuznává.

No a co ty popravy?
Írán, Somálsko, Afgánistán trestá nevěrné ženy nebo páry kamenováním. V některých islámských zemích (například Maledivy) ale za nevěru hrozí pouze bičování na veřejnosti. Homosexualitu trestá Írán smrtí oběšením, v jiných zemích, jako Indonésie nebo Malajsie čeká homosexuály bičování a žalář. Islámské právo šaría tresty přesně specifikuje. Například pokud je žena těhotná, kamenování se odkládá na dobu po porodu.
Za kritiku islámu, Mohameda, šaríi patří trest smrti. V Pákistánu má tato část šaríi formu zákona "proti rouhání", který stanovuje za kritiku koránu doživotí, za kritiku Mohameda trest smrti. Zákon proti rouhání se pokusila loni prosadit konference OSN (s názvem Durban II) ve všech členských státech. V OSN je totiž nejsilnějším seskupením států otganizace islámské konference, sdružující islámské státy. Ty využily konferenci o rasismu k pokusu prosadit zákaz kritiku islámu na celé planetě. Díky řadě západních států. včetně České republiky, tento návrh neprošel.

Bude zavedeno islámské právo šaría i v Evropě?
Už se tomu děje. O zavedení šaríi se už roky snaží na 400 islámských evropských organizací, které se sdružily v "Chartě evropských muslimů" Jejich cílem je právě tlak na postupné zavádění islámského práva šaría v evropských zemích ve všech aspektech: zavádění islámských stravovacích norem "halal", pozitivní diskriminace muslimů, zákaz kritiky islámu....

V řadě evropských zemí přináší jejich snažení první ovoce: V listopadu loňského roku vydal britský Úřad pro muzea, knihovny a archivy nařízení, podle kterého musí být korán umístěn pouze na nejvyšší polici. Měsíc předtím otevřela v Německu první šaría banka, fungující podle islámských pravidel. Podobné banky už ale ve Velké Británii fungují roky. Od prosince pak bylo belgickým policistům novou vyhláškou Federální policie nařízeno, že zahalená muslimka může být legitimována pouze ženou-policistkou. V únoru tohoto roku začal francouzský řetězec rychlého občerstvení převádět svoje pobočky na islámskou halal stravu. Minulý měsíc oznámila městská rada ve Staffordu, že všech 52 základních škol v části Londýn-západ bude převedo na islámskou stravu halal.

Teď už chápete, co myslí muslimové tím, když říkají, že vás islám obohatí?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

použité články:
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/v-nemecku-zacina-banka-dle-allaha-zajem-i-u-krestanu_144276.html
http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=10862
http://mediaoislamu.cz/2009/belgicti-policiste-uz-nesmeji-overovat-totoznost-zen-v-burce-de-standaard/
http://mediaoislamu.cz/2010/zakladni-skoly-v-londyne-prechazeji-na-stravovani-podle-islamskych-norem-halal-daily-mail/
http://www.tyden.cz/rubriky/apetit/druhy-nejvetsi-francouzsky-fast-food-sazi-na-islam_180264.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

linky na výše uvedené citace českých muslimů:
http://mediaoislamu.cz/napiste-nam/#comment-2463
http://mediaoislamu.cz/2010/proc-buh-uz-davno-neznicil-hrisny-zapad-v-iranu-znaji-odpoved-ct24/#comment-1542
http://meccaaudio.blogspot.com/2010/05/interview-ali-vetrovec-jeho-web-e-islam.html odpověď č. 10. 

novotnyjiri.blog.iDNES.cz