"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Thilo Sarrazin? Pravda o přistěhovalcích v Německu a nová inkvizice. Německo hloupne díky imigrantům

Autor: František Matějka | Publikováno: 28.9.2010 | Rubrika: Evropa
Ilustrace

Kdy máme svobodu slova bez perzekuce? Když říkáme to, co se politicky korektně smí. To, co je povoleno. Podívejme se na ukázkový případ člena představenstva Německé centrální banky, pana Thila Sarrazina.

„Až ceny energií dosáhnou výše nájmů, lidé si rozmyslí, zda se nedá žít také při pokojové teplotě 15 nebo 16 stupňů Celsia s tlustým svetrem na sobě.“ Tento pro mnohé jistě nekorektní názor na adresu obyčejné reality jej charakterizuje více, než cokoli jiného. Pro politiky, přisáté na dotacích a přerozdělování, se ovšem nejen díky tomu stal aktuálně velmi nebezpečným. Jeho názory totiž sdílí drtivá většina Němců. Jaké jsou? Podívejme se na ně:

Citace první: „Německo přirozenou cestou hloupne, protože imigranti z Turecka, východní Evropy a Blízkého východu mají většinou jen nízké vzdělání, a navíc mívají více dětí než sami Němci.“

Citace druhá: „Turci ovládají Německo díky vysoké porodnosti.“

Citace třetí: „Nemusím uznávat nikoho, kdo žije jen ze státní podpory, nedostatečně zajišťuje vzdělání svých dětí a neustále produkuje další malé dívky se šátkem na hlavě.“

Za tyto věty z něj udělala média rasistu a xenofoba, a politici si začali brousit korektní nože. Tak se na ty věty pojďme podívat blíž.

Kdo se převážně stává imigrantem v Evropské unii z uvedených oblastí?
Ti, kteří zpravidla s ohledem na přístup k životu žijí mnohdy v bídě tam, odkud přicházejí a moc dobře vědí, že se v Unii budou mít, díky štědrému sociálnímu systému, podstatně lépe. Elita národa a tvůrčí a pracovití lidé své uplatnění bezesporu najdou i ve svém domovském státě.

Jak jsou na tom se vzdělaností?
Hovořilo se o Turecku, tak se něj pojďme podívat. Vždyť politici dokonce uvažují o tom, že se tento stát stane členem Unie. V Turecku žije 68,2 mil lidí, z nichž naprostá většina praktikuje islám. Co takhle školství a úroveň vzdělání? Zpráva OECD s názvem „Vytváření efektivního prostředí pro výuku a učení“ nám říká, že v Turecku je 78 % škol, které mají problém s nedostatkem kvalifikovaných lidí (najdete zde). 15% Turků je negramotných. Míra gramotnosti je vyšší například i v Gaze.

Úroveň vnímání postavení žen ve společnosti?
V roce 2009 sama Turecká vláda přiznala, že 42 % žen se tam stává terčem sexuálního, nebo fyzického násilí, přičemž toto násilí je ve velké míře spojeno právě s islámem. A to jen jen oficiální přiznaná statistika.

Úmrtnost dětí?
Věděli jste, že průměrná délka života je v Turecku nižší a úmrtnost dětí vyšší, než například ve výše zmíněné Gaze? Mohl bych pokračovat hodiny.

A islám obecně a jeho porodnost?
Zcela se ztotožňuji s názorem Benjamina Kurase, že v současné době probíhá „islámská okupace Evropy". Bohužel se tak navíc děje s podporou všech evropských politických, akademických a mediálních institucí. Už v roce 1974 vypustil z úst tehdejší alžírský prezident Boumedienne tato slova: „Brzy prorazíme do severní polokoule. Budeme ji dobývat tak, že vaše území zalidníme našimi dětmi. Ovládneme ji dělohami našich žen.“ Jak tato vize dopadla v praxi? Takto: Ve Francii je oficiálně 10 %, neoficiálně odhadují 15 % muslimů. V Holandsku oficiálně 8 %, neoficiálně odhadují 12 % muslimů. V Německu oficiálně 7 %, neoficiálně odhadují 10 %. V Dánsku 5 %, v Británii oficiálně 4 %, neoficiálně nemá přibližnou představu ani ministr vnitra (!), v Itálii oficiálně 3 %, neoficiálně odhadují dvojnásobek. Tento počet neustále rok od roku roste. Nejčastějším jménem nových mužských novorozeňat ve Francii, Holandsku a Británii je Mohamed. Ze všech narozených „Britů“ v roce 2005 bylo 40 % muslimů. Porodnost průměrné evropské muslimské rodiny je 6 dětí na pár, evropské nemuslimské pak 1,5. Závěrem této pasáže jedna citace:

„V několika členských státech, kde značnou část populace přistěhovalců tvoří muslimové (např. v Dánsku, Německu a ve Francii), dokončí vzdělání z řad migrantů ze třetích zemí a jejich potomků méně osob, než je tomu u většinové populace, v průměru také dosahují nižšího vzdělání. Ze studií PISA organizace OECD o studijních výsledcích migrantů vyplývá, že u studentů, jež se narodili jinde, je gramotnost mnohem nižší než u těch, kteří z daného místa pocházejí. Rozdíly mezi výsledky migrantů a ostatních studentů bývají výraznější zejména v zemích, kde je dosažené vzdělání v rodinách migrantů (především muslimského původu) a jejich socioekonomické postavení relativně nízké."

Vážení, to není rasistický či xenofobní text odpůrců integrace přistěhovalců. To je oficiální text Evropského střediska pro sledování rasismu a xenofobie (EUMC) o situaci muslimů v členských státech Evropské unie. 

Thilo Sarrazin se tedy nemýlí, nelže a ani korektně nemlží, když říká to, co jsem v citacích uvedl. Neřekl nic jiného, než obyčejnou pravdu, nezabalenou do hávu politické korektnosti. Teď má za tuto svobodu slova pykat tím, že jej novodobá politická inkvizice vyhodí z představenstva Německé centrální banky. Mimochodem, tento člověk dokázal v roce 2007 v německé metropoli jako vůbec první správce financí po osmapadesáti letech dosáhnout přebytku městského rozpočtu! Nemohu to nijak ovlivnit a proto alespoň touto formou dávám jasně najevo, že za ním stojím. V nové knize Deutschland schafft sich ab („Německo provádí sebedestrukci“) Sarrazin vyčítá muslimským přistěhovalcům „nechuť integrovat se“ a „vysoké náklady“, které pro stát představují. Milí pseudohumanisté, možná se Vám to nehodí, ale s touto skutečností naštěstí těžko něco uděláte. Dříve upalovali inkvizitoři za sdělení, že Země není placatá, ale kulatá. Nezbývá, než v otázce přistěhovalců na adresu evropských multikulturalistů dodat slavné „a přece se točí".

5226 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení



Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Český antiislám žije! Pomozte nám jej propagovat - nové propagační předmětyUSA vyhlásily EU válku. Hospodářskou. Pompeo si jede koupit východňáryImigrantští sirotci přepadávájí škrtícím chvatem "mataleón"Imigrant uškrtil svou ex: „Udělala z mého dítěte křesťana!“Kozel zahradníkem? Socialisté řeší extrémizmus v silových složkách

ePortal.cz

Prosíme o pomoc. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneRasismus je zpátky a sílí

euPortal.cz

Zapomenutý rozhovor se sestrou Lucií Obrana státu bez funkční domobrany je nemyslitelná

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nová ruská ústava Kalousek ví stejně dobře jak to ví generál Flynn, že hnutí Blak Lives Matter je jen dočasnou zástěrkou toho, co má přijít po něm. Což je nová barevná revoluce fašistického střihu

ParlamentniListy.cz

Exkurze do nitra komunistické strany. Těžce nemocný Kohlíček promluvil: Husák, Bil'ak, Štrougal, Jakeš, Ransdorf...Loď migrantů pluje do Evropy. Jeden vytáhne mobil, další doklady, zbylí kreditky. Pak udělají absolutně nečekanou věc. A ještě se u toho nahrají
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď