"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Lhoťan není jen islámský pomatenec, ale také nebezpečný cvok

Autor: Martin Kavka | Publikováno: 25.9.2010 | Rubrika: ČR
Ilustrace

V poslední době se roztrhl pytel s prohlášeními české islamistické organizace Libertas Independent Agency o.s. Tu na protest proti rozhlasovému pořadu, kde je zveřejněna pravda o islámských zemích, jindy proti prezidentu republiky, který nesouhlasí s výstavbou mešit na našem  území a to jak z historických, tak z kulturních důvodů, a naposledy proti Janě Bobošíkové, která je proti islámu v České republice.

Tradičně jsou veškeré argumentace proti islámu odbývány jako islamofobní  a mnohdy podle Lukáše Lhoťana jako rasistické a to zcela v duchu poslední doby, kdy se kritika islámu nějakým záhadným způsobem propojuje s kritikou Arabů, ale jen v prohlášeních podobných organizací jako je Libertas Agency. Tato organizace a zvláště Lhoťan se prostě musí nějak zviditelnit a stejně jako se  Hitler stavěl do role mluvčího německého národa, tak i Lhoťan se staví do role mluvčího českých muslimů.

Není od zajímavosti, že od Lukáše Lhoťana nikdy nezazněla kritika islámských zemí v případě pronásledování křesťanů a jejich diskriminace, jež je velice často zakotvena přímo v ústavách těchto zemí a islám má stejnou ústavní roli jako Komunistická strana Československa do roku 1989. Český muslim Lhoťan je, dle jeho prohlášení a článků z posledních let, obyčejný zakomplexovaný člověk, který buď nedokáže odlišit realitu od svých představ, anebo cílevědomě lže a manipuluje, s tím, že se snaží jako štěnice vecpat i tam, kde o něj nikdo nestojí.

Tento jednou muslim a pak nemuslim,  který se rozešel s islámskou komunitou, protože jak tehdy prohlásil, čeští muslimové nemají zájem o demokracii a toleranci, se pak opět stal muslimem, aby bojoval za ten jeho vysněný tolerantní a demokratický islám. Opět začal psát na blogu iDnes, opět začal vydávat tisková a jiná prohlášení ve kterých obviňuje kdekoho z šíření nenávisti proti islámu. Bohužel, mnoho jemu podobných pak píše články o tom, jak vlastně to byla, a je evropská civilizace, která vždy ubližovala, ubližuje a nechápe pravou podstatu islámu, kterou ovšem různí Lhoťanové, Saňkové a další úspěšně zakrývají vybranými frázemi o údajné toleranci mohamedánské ideologie, o údajně mírové nadčasovosti islámu a islámského učení.

Islám ovšem nadčasový není a ani nemůže být. Je to ideologie, která vznikla v průběhu tří staletí od působení psychicky nemocného Mohameda, na základě idealizace, lží a potlačování všeho, co bylo údajně v rozporu se samotným životem Mohameda a jeho smyšlenek zaznamenaných v Koránu. Je to ideologie od samého počátku nenávistná ke všemu co je s ní v rozporu, nenávistná ke všemu co dokazuje, že Korán je jen snůška Mohamedových představ, kompilát různých apokryfních evangelii, z kontextu vytržených myšlenek judaismu a řeckých legend.

Islám se podle Lhoťana kritizovat nesmí. Je to znak islamofobie a rasismu. Lhoťanovi nejspíše uniklo, že jedním z prvků, které vytvářely demokratickou společnost, byla právě kritika, kritický rozbor myšlenek různých filozofických směrů a teologická kritika založena na logice. Logice, která v islámské nauce nemá místo od té doby, co pravověrní muslimové logiku zavrhli jako neislámskou a nahradili jí analogii. Tedy věčnými návraty do sedmého století, věčnými návraty ke způsobu života zakladatele islámu.

Z hadithu, ale i ze samotného životopisu Mohamedova, můžeme vyčíst, že Mohamed byl lstivý, nenávistný a násilnický typ, který ani na okamžik neváhal dát zavraždit kohokoliv, kdo s ním nesouhlasil a to včetně žen. Typ, který neměl problém vdovu po zabitém nepříteli stejný den obšťastňovat v posteli, vzít si šestileté dítě za manželku, pořádat loupeživé výpravy proti kupcům z Mekky.  Vše z tohoto je možné najít v islámském učení a podle islámského učení vše co dělal Mohamed je následováníhodné.

Tyto skutečnosti ovšem čeští muslimové a zvláště Lukáš Lhoťan cudně zamlčují a namísto toho vytahují okolnosti ze života Mohameda, které jsou v naší společnosti akceptovatelné, společně s obviňováním naší společnosti z netolerance vůči islámu. Islám se však od svého vzniku nezměnil. Jeho násilnické a nenávistná povaha byla pouze zmírňována v různých historických dobách panovníky, pro které islám buď nic neznamenal, či se islámu přímo vysmívali, jako byl například Akbar Veliký. Stejně jako údajné zlaté islámské období spadá pouze do říše pohádek pro multikulturalisty, protože se rozhodně nejednalo o všeobecné zlaté období, ale pouze o palácový islám, který se skutečným islámem neměl nikdy nic společného a jen to dokazuje, že panovníci oné historické epochy uměli dobře žít.

Lhoťan a lidé jemu podobní jsou nebezpeční ve své naivitě, jestli jde o naivitu, ale hlavně ve své idiocií, kdy připravují půdu pro radikální islamisty, jako se to stalo v mnoha západoevropských zemích. Islám prostě do Evropy nepatří.  Dějiny nám jasně ukazují, jak dopadla každá země, které podlehla islámu, jak dopadla každá civilizace, která byla pohlcena muslimy a jak vidno, v případě mnoha západních zemí, jakoby se historie opakovala, tentokrát za vydatné pomoci různých rádoby lidumilů, kterým více než na vlastní zemi záleží na uskutečnění jejich zakomplexovaných představ. Zakomplexovaných proto, že jedině člověk, který se neumí vyrovnat se skutečností, si vytváří ideální svět, ve kterém mu bude dobře a který se snaží vnutit všem okolo, sobecky a bez ohledu na své okolí.

www.christianitas.cz

3632 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď