"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Sen multikulturalistů - dokonalý člověk. Největší chyba lidstv

Autor: František Matějka | Publikováno: 19.9.2010 | Rubrika: Multikulturalismus
Ilustrace

Má pochopení, je vstřícný a pro bližního se roztrhá. Ve své podstatě mu nic nevadí. Na každé špatnosti hledá důvody k tomu, aby jí mohl chápat jako dříve nepochopené dobro. Vždyť všichni jsme si rovni, tak proč na někoho hledět skrz prsty. To si přece nikdo nezaslouží. Základem multikulturního soužití je integrace. Náboženský, sociální a kulturní koktejl. Tak se pojďme na příkladech podívat, co chtějí také míchat.

1) Jedni považují za jeden základů své víry vizuální provedení svého „Boha“. Druzí považuji takové vizuální provedení za urážku a dokonce za takové vypodobnění požadují v mnoha případech smrt autora.

2) Jedni považují za nečisté zvíře, které druhým zachraňuje život a mnohdy jej považují za nejvěrnějšího přítele člověka.

3) Jedni považují maso jednoho zvířete za jeden ze základů lidského jídelníčku, dokonce jej průmyslově za tímto účelem chovají, zatímco druzí zdroj téhož masa považují za posvátný a přerušují dopravu, když jde přes silnici. Natož aby jej snad jedli.

4) Jedni považují zabíjení zvířete v koridě za národní svátek, zatímco druzí by tam nejraději za takový počin viděli ležet onoho zábavního popravčího.

5) Jedni jsou pyšní na své obydlí, zvelebují ho a považují za základní přístav klidu každé rodiny. Druzí kočují a představa, že mají pevné obydlí, jim nahání hrůzu.

6) Jedni vyznávají svobodu jedince jako základ principu žití na tomto světě, zatímco druzí se domnívají, že svobodu jedince je zapotřebí obětovat pro blaho více lidí ve skupině.

7) Jedni vnímají obřezání ženy za nutný základ její životní úlohy a cesty, zatímco druhým se to příčí a považují to za mrzačení.

8) Jedni dávají šanci recidivistům k tomu, aby se resocializovali, zatímco druzí je rovnou popravují a zlodějům sekají ruce. Za znásilnění jedni stíhají viníka, zatímco druzí kamenují oběť.

9) Jedni považují za cíl svého života práci a štítili by se žádat o podporu druhé. Druzí spoléhají na to, že se o ně první postarají a postavili na tom svůj životní cíl.

10) Jedni považují potrat za výsostné právo ženy, zatímco druzí ho chtějí zakázat státní mocí.

Našli bychom tisíce zcela protichůdných cílů lidí a jejich společenství. A toto všechno chtějí světoví sociální inženýři smíchat dohromady tak, aby všichni byli dokonalí ve svém vnímání druhého, a aby žili spolu v klidu a míru. Jaká pošetilost.

Mám jednu špatnou zprávu pro zastánce multikulturalismu. Nic z toho, co je jen namátkou výše uvedeno, prostě smíchat nejde. Je to člověku naprosto nepřirozené. Ano, všechny výše uvedené názory a praxe jsou zcela legitimní. Vycházejí totiž z tradic, které jsou historicky poplatné konkrétním územím, kde tisíce let vznikaly. Lidé jistě nebyli, nejsou a nikdy nebudou dokonalí. Proto považuji všechny namátkou výše uvedené příklady za důkaz přesvědčení, že smíchat lidi multikulturalisticky dohromady, kdy cílem je klid a mír vzájemného spolužití, je největší systémovou chybou, které se lidstvo dopouští. Ostatně většina cest do pekla byla dlážděna jistě dobrými úmysly. Už vůbec na to pak není potřeba státy placené organizace. Stačí obyčejný selský rozum.

2787 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď