"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Mešit-Baba: Střílečka rakouských Svobodných (FPÖ) na muezíny

Autor: -bj- | Publikováno: 1.9.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Postoj k muslimské imigraci je v západních zemích EU stěžejní volební kvalifikací.  U některých stran je volební program stejně jako kampaň stále více cílena na skutečnost, že veřejnost je již frustrována z neregulované imigrace a troskotajících pokusů muslimské imigranty integrovat.

Originální předvolební agitku umístili tento týden na web rakouští Svobodní (FPÖ). Jedná se o mini-videohru, při jejímž spuštění rostou v rakouském Steiermarku minarety s vyvolávajícími muezíny, a vaším úkolem je jich co nejvíc sestřelit. Svoji pohotovost a zručnost můžete vyzkoušet zde:

http://www.moschee-baba.at/

Jak to stran imigrace na rakouské politické scéně čpí, lze seznat ze skutečnosti, že Zelení Svobodné za střílečku-agitku již zažalovali za podněcování k nesnášenlivosti.

Na závěr hry se objeví pozvánka k volbám (26.9.2010), aby to s minarety v Rakousku nedopadlo jako ve videohře.

Nakonec se můžete zúčastnit ankety „Umfrage“ a pokliknout na vámi zvolenou zvolenou odpověď „ano/ne/nemám názor“ na tyto tři otázky:

Mělo by v Rakousku dojít k zákazu staveb mešit s minarety?
Měla by být v Rakousku zakázána burka, nikáb či šátek coby politický symbol?
Měli by muslimové podepsat prohlášení, že rakouský právní řád uznávají za stojící nad koránem?

zdroj, zdroj, zdroj

2241 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamisty o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Docent: Chce dotaci? Ať jde pomoct zdravotnictví! Že kvůli covidu zdechneme hlady? Tak se podívejte„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď