"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Belgie je perspektivní země, říká šéf fundamentalistické organizace Sharia4UK

Autor: Martin Horák | Publikováno: 23.8.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V interview pro vlámský časopis Humo řekl Anjem Choudary, šéf organizace Sharia4UK, teroristické organizace, která je ve Velké Británii zakázaná, že se hodlá přesunout do Belgie. „Belgie je lepší než velká Británie … Právo je méně přísné, v Belgii mohu věřit, v co chci a dělat, co chci. Je to perspektivní země. Pokud se nemýlím, tak třetina populace v Antverpách a Bruselu jsou muslimové a jejich počty stále rostou. To je úžasné a zcela unikátní v Evropě. Tito lidé již nebudou tolerovat útlak.

Byl jsem na mnoha místech, která jsou výhradně islámská. Vypadají opravdu skvěle…. Chceme, aby lidé v Evropě pochopili, že islám není jen o duchovnu, ale že to je kompletní model společnosti, podobně jako kapitalizmus nebo komunizmus… Islám není cizí nájezdník – po staletí jsme ovládali velké části Evropy. Španělsko, Portugalsko, Balkán, části Švýcarska a Austrálie,… Tyto časy se vrátí.

Jsou dva druhy teroristů. Jedni zabíjení nevinné civilistů, ženy a děti v Iráku a Afganistanu. Tito jsou proti životu. A potom jsou teroristi, kteří bojují proti nepřátelům Boha, nepřátelům Alláha (Řekl bych, že by si měl vybrat, čí nepřátelé to jsou – poznámka MH). Ti jsou pro život. Tito teroristé nejsou teroristé.“

Z angličtiny přeložil Martin Horák, zdroj: http://www.citiesagainstislamisation.com/

Komentář MH: A teď si představte, že politická strana Vlámský zájem žádá, aby byl tento pán v Belgii označen na nežádoucí osobu. Asi k tomu má nějaký zvláštní xenofobní důvod, který žádný správný multikulťa nemůže pochopit. 

3536 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď