"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Občané píší primátorovi: Mešitu v Hradci Králové nechceme!

Autor: Odjinud | Publikováno: 16.8.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Hradec Králové – občanská iniciativa protestuje u primátora proti plánované stavbě mešity. Ta má podle místní islámské komunity napomoci šíření islámu v ČR a přilákat do města další muslimy.

Občanská iniciativa vedená Janem Kučerou organizuje protesty proti stavbě další mešity v České republice, jež by měla stát v Hradci Králové. Na svém webu www.hkmesita.cz vybízejí odpůrce k písemné stížnosti adresované primátorovi města Ing. Otakarovi Divíškovi, ve které ho žádají o zamítnutí stavby mešity.

V otevřeném dopise uveřejněném na webu poukazují na násilnou povahu islámu a problémové soužití s muslimskou komunitou v okolních západních zemích.

„Jako občan/ka Hradce Králové jsem hluboce přesvědčen/a, že islámské centrum přinese našemu městu spíše potíže než užitek. Všude, kde se muslimové a islám objeví, vznikají složité a dlouhodobé problémy v oblasti bezpečnosti, narušení veřejného pořádku a společenského soužití. V zemích západní Evropy se islámská centra s mešitou nezřídka stávají základnou pro teroristické aktivity.“…sdělují.

Úplné znění dopisu naleznete v odkaze pod článkem.

http://www.hkmesita.cz/

3467 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Dienstbier: Česko dokáže přijmout až 15 tisíc uprchlíků. Může je aktivně oslovovat v zemích, odkud přicházejíKadyrov : Macron podněcuje k terorizmu !Arméni zveřejnili svědectví syrského islamity o výcviku teroristů v TureckuZa podřezaného francouzského učitele před švédským parlamentem "pietně" spálen Korán Erdogan: "S muslimy v Evropě je zacházeno jako se židy v r. 1939!"

ePortal.cz

Motivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobeckáKoronavirus v přímém přenosu

euPortal.cz

Stigma ‚bílého privilegia‘ a ‚toxické maskulinity‘ poškozuje kluky z bílé pracující třídyProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

„Nelegální noční srazy pejskařů. Dobře, že jim vláda zatla tipec!“ I toto zní ze Sněmovny„Ráno jsem ten virus vysra*a a už jsem dobrá," odzbrojila nakažená babička lékaře a odjela na kole pro vnoučata
Články autora
Průzkum
Záleží Bruselu na životech Východoevropanů? EU mentoruje východní země zatímco k západním je benevolentnější. Záleží podle Vás Bruselu na životech Východoevropanů?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď