"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Orléans: Protimuslimské vepřové hody

Autor: -bj- | Publikováno: 12.8.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Napětí mezi původním evropským obyvatelstvem a přistěhovaleckým muslimům, kterému podle internetových diskuzí vadí na Západu doslova všechno, se stupňuje již několik dlouhých let. Nyní se posouvá ze stádia teoretických diskuzních fór a vstupuje do fáze veřejné občanské nevole a neposlušnosti.

Oblíbenou akcí pro vyjádření občanské nevole s postupující islamizací západních zemí se staly vepřovo-alkoholové hody na veřejných prostranstvích, s oblibou v blízkosti cizineckých čtvrtí. Úřady již nejednu takovouto kdysi neškodnou lidovou veselici zakázaly. Občané se však nevzdávají a železnému stisku novověké totality vzdorují novověkými prostředky. Tím je zejména internet a sociální síť Facebook.

Jedna z doposud nejmasovějších protiislámských vepřovo-alkoholových veselic byla nyní sezvána na Facebooku do francouzského Orléansu. „Přijeďte a vezměte s sebou hodně vepřového a alkohol, ať je jasné, že jsme mezi svými!“ hlásá pozvánka.

Sekretář Socialistů Mehdi Uráwi (cizineckého původu) supí, že protimuslimské vepřové hody svojí vyzývavostí jen kopírují nastolovanou represívní protiimigrantskou politiku prezidenta Sarkozyho a vládnoucí strany UMP.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj 

3739 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď