"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Wilders v říjnu v Berlíně!

Autor: -bj- | Publikováno: 10.8.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Zpráva, na kterou mnoho lidi v Německu již dlouho čekalo. Na pozvání berlínského poslance René Stadtkewitze přijede do Berlína 2. října 2010 předseda nizozemské Strany za svobodu, Geert Wilders.

Berlínskému poslanci Stadtkewitzemu (CDU) nicméně nastalo stranické peklo. Šéf regionálního klubu Henkel ho míní z parlamentní skupiny vyštípat, pokud Wildersovu návštěvu neodvolá. Stadtkewitz prohlásil, že by to bylo proti jeho přesvědčení.

Při přípravné schůzce Geert Wilders prohlásil, že se cítí velmi poctěn moci hovořit v Berlíně a že akce je významným počinem i v rámci Aliance za svobodu, která sdružuje protiislamizační hnutí v USA, Kanadě, Francii, Velké Británii a Německu. Podotkl, že islamizace není jen problém Holandska, a že by bylo fantastické, kdyby se podařilo k islámu kritické síly a svobodu milující iniciativy na Západě spojit.

Geert Wilders je znám svojí protiislamizační revoltou, názory typu, že Korán obsahuje fašistické prvky a měl by být zakázán, popř. požadavkem na zastavení islámské imigrace do Nizozemí aj. Wilders není nicméně zaslepený a bezhlavý imigrantobijce, jak se mu (a potažmo i eurabii.cz či jejím přispěvatelům) to snaží někteří bezhlaví a zaslepení multikulturalisté předhazovat.

Pouze zastává názor, že v imigrační politice je zapotřebí selektivně diferencovat, protože jako všechno na světě - imigrace není svatá, a obsahuje specifické silně sociálně patologické a Západu nepřátelské prvky, z nichž nejmarkantnější je – jak ostatně bijí na poplach již mnozí západní politici a zpravodajské služby – radikální islám.

Z bezpečnostních důvodů ostatně bude i místo Wildersova projevu upřesněno později, a zájemci – již standardně – se musí přihlásit dopředu.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj

2603 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď