"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigrantské násilí ve Francii: situace je KRITICKÁ!

Autor: -bj- | Publikováno: 26.7.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Víkendová vlna násilností v Grenoblu a Loire a Cher při níž již mladí imigranští povstalci neváhali proti policii použít automatické střelné zbraně náležitě otřásla francouzskou politickou scénou. Profituje z nich prakticky jen strana jediná – ryze pravicová Národní fronta Jeana-Marie Le Pena. Ta již po několik let požaduje restriktivní cizineckou politiku a zastavení imigrace.

Situace je velmi, velmi vážná. Nebezpečí se stává čím dál závažnějším. Francouzské ulice jsou vydány napospas ozbrojeným tlupám. Francie trpí neslýchaným násilím a stojí na pokraji občanské války. Co se stane, až chuligáni zaútočí na všechny naše bezpečnostní složky současně? Stávající vláda svým nezodpovědným nemorálním postojem úplně znesvéprávnila stát. Situace si urgentně žádá rozhodné a promptní znovunastolení normálního stavu! konstatoval Le Pen.

Není to názor ojedinělý. Stejně tak starostka inkriminované grenoblské městské části Villeneuve Michele Josserandová je zhrzená. Je to kapitální selhání multikulturní integrační (začleňování nových přistěhovalců do společnosti) politiky. Naše kdysi výstavní čtvrť je dnes odstrašujícím příkladem zkrachovalé cizinecké integrační a bezpečnostní politiky. Stali jsme se sociálním ghettem – sudem střelného prachu. Navíc teď v důsledku krize vysychají zdroje na další integrační projekty, lamentuje starostka Josserandová.

Nicméně i sociální programy byly velmi pofiderní. Když radnice například pokusila v létě uspořádat kulturní program pod otevřeným nebem, cizinečtí mafiánští bossové, kteří kontrolují čtvrť, se vetřeli mezi shromážděné a vyprovokovali několik výtržností, že se dav v panice rozutekl.

I v samotné vládnoucí straně UMP vládne zděšení. Je čas akce ne schůzování!, začínají se probírat její představitelé. Je dnes zapotřebí příkladných akcí pořádkových sil, které by jednaly s rozhodností. Je nutné se věnovat závažným bezpečnostním otázkám, vést rozhodný boj proti kriminalitě banditismu, bijí na poplach straníci UMP. Problematika imigrantského násilí má novou kvalitu stává se celostátním a stále tvrdším. Ganstři se ozbrojují, ghetta se organizují a uzavírají, žijí mimo dosah státu, přiznávají pánové z UMP.

Socialistická levice se jen pošklebuje: boj za udržení vnitřní bezpečnosti se totálně vymkl z rukou. Je to naprostý krach.

Celá Francie se dnes ptá, jak s cizineckými předměstími dál. A začíná tušit, že dál to vůbec nebude snadné. Francie se tak stává imigrantským sudem střelného prachu pro celou západní Evropu. Synchronizované povstání přistěhovalců ve Francii hrozí detonovat intifádu milionů imigrantů v cizineckých předměstích všude v Evropě.

PS: A Čecháček? Ten nic vědět nepotřebuje, alespoň soudě podle českých médií i politiků. K jeho obzorům stačí Růžová zahrada. Až na to, že ta brzy skončí, a vystřídá ji zřejmě realita volby mezi bojem a područím.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj

3871 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Proud uprchlíku/imigrantů z Řecka přes Balkán směrem k nám zesiluje! Poděkujte Němcům a EU, kteří vyzývají k nebránění migraciNeziskovky v Německu zuří. Odmítají, aby byli uprchlíci vyšetřování kvůli věku. 40 % uprchlíků lže o tom, že jsou dětiBičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupuje

euPortal.cz

Studenti na výzvu švédské fanatické aktivistky Grety Thunbergové „stávkují za klima“. Kdyby šli raději vysazovat stromky či uklízet ulice a parky! Migrační vlna nabírá na síle. Na řecké ostrovy, jejichž infrastruktura už teď praská ve švech kvůli náporu migrantů, se v blízké době chystá doplout z Turecka až několik tisíc dalších lidí

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

ParlamentniListy.cz

„Západ se bál našich výrobků.“ Herec, kterému budou nadávat, o 30 letech po sametu. A o jiných hercíchKde to skončí? Zákaz červeného masa pro děti. Zelení to opravdu navrhli
Články autora
Průzkum
Má mít Okamura konkurenci? Souhlasíte s názorem sociologa Petra Hampla, že by Okamurovi prospěla konkurence na politické scéně?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď