"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigrantské násilí ve Francii: situace je KRITICKÁ!

Autor: -bj- | Publikováno: 26.7.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Víkendová vlna násilností v Grenoblu a Loire a Cher při níž již mladí imigranští povstalci neváhali proti policii použít automatické střelné zbraně náležitě otřásla francouzskou politickou scénou. Profituje z nich prakticky jen strana jediná – ryze pravicová Národní fronta Jeana-Marie Le Pena. Ta již po několik let požaduje restriktivní cizineckou politiku a zastavení imigrace.

Situace je velmi, velmi vážná. Nebezpečí se stává čím dál závažnějším. Francouzské ulice jsou vydány napospas ozbrojeným tlupám. Francie trpí neslýchaným násilím a stojí na pokraji občanské války. Co se stane, až chuligáni zaútočí na všechny naše bezpečnostní složky současně? Stávající vláda svým nezodpovědným nemorálním postojem úplně znesvéprávnila stát. Situace si urgentně žádá rozhodné a promptní znovunastolení normálního stavu! konstatoval Le Pen.

Není to názor ojedinělý. Stejně tak starostka inkriminované grenoblské městské části Villeneuve Michele Josserandová je zhrzená. Je to kapitální selhání multikulturní integrační (začleňování nových přistěhovalců do společnosti) politiky. Naše kdysi výstavní čtvrť je dnes odstrašujícím příkladem zkrachovalé cizinecké integrační a bezpečnostní politiky. Stali jsme se sociálním ghettem – sudem střelného prachu. Navíc teď v důsledku krize vysychají zdroje na další integrační projekty, lamentuje starostka Josserandová.

Nicméně i sociální programy byly velmi pofiderní. Když radnice například pokusila v létě uspořádat kulturní program pod otevřeným nebem, cizinečtí mafiánští bossové, kteří kontrolují čtvrť, se vetřeli mezi shromážděné a vyprovokovali několik výtržností, že se dav v panice rozutekl.

I v samotné vládnoucí straně UMP vládne zděšení. Je čas akce ne schůzování!, začínají se probírat její představitelé. Je dnes zapotřebí příkladných akcí pořádkových sil, které by jednaly s rozhodností. Je nutné se věnovat závažným bezpečnostním otázkám, vést rozhodný boj proti kriminalitě banditismu, bijí na poplach straníci UMP. Problematika imigrantského násilí má novou kvalitu stává se celostátním a stále tvrdším. Ganstři se ozbrojují, ghetta se organizují a uzavírají, žijí mimo dosah státu, přiznávají pánové z UMP.

Socialistická levice se jen pošklebuje: boj za udržení vnitřní bezpečnosti se totálně vymkl z rukou. Je to naprostý krach.

Celá Francie se dnes ptá, jak s cizineckými předměstími dál. A začíná tušit, že dál to vůbec nebude snadné. Francie se tak stává imigrantským sudem střelného prachu pro celou západní Evropu. Synchronizované povstání přistěhovalců ve Francii hrozí detonovat intifádu milionů imigrantů v cizineckých předměstích všude v Evropě.

PS: A Čecháček? Ten nic vědět nepotřebuje, alespoň soudě podle českých médií i politiků. K jeho obzorům stačí Růžová zahrada. Až na to, že ta brzy skončí, a vystřídá ji zřejmě realita volby mezi bojem a područím.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj

4514 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Výklad Koránu

Základy islámu a jejich výklad

Stručný životopis zakladatele islámu

Islám a terorismus

Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Islám live
Sledujte nás na Youtube
Články autora
Průzkum
Je znásilňovač s penisem žena? Britská policie podle nové metodiky bude vést ve statistice znásilňovače s penisem jako ženy, pokud se za ženu prohlásí. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Doporučujeme
Český obránce Vídně proti Turkům roku 1683