"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Francie: rovněž Romové plundrovali ulice

Autor: -bj- | Publikováno: 23.7.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po vzoru imigrantských chuligánů se o víkendu ve francouzském Loir-et-Cher se sekyrami a železnými tyčemi vypravili do ulic rovněž běsnící Romové. Poté, co byl krátce před tím při potyčce s policií zastřelen jejich soukmenovec, zplundrovali policejní stanici a několik ulic. Do ulic musela být povolána i armáda.

Tento týden prezident Sarkozy pokračoval ve svém trendu, a po násilnostech promptně odvolal prefekta města L´Isere a nahradil jej zkušeným policejním důstojníkem. Situace trochu evokuje stanné právo - bezpečnost je zkrátka to, co musí být zajištěno v prvé řadě. Prezident rovněž rozhodl o vymístění všech nelegálních romských tábořišť.

Nejvyšší kompetencí starostů přistěhovaleckých předměstí a ministrů vnitra se v současnosti stala velitelská rozhodnost přikročit k represím a potlačení nepokojů a ochránit majetek a bezpečnost obyvatelstva. A tento trend je znát všude v multikulturní Evropě. Politika a veřejná správa se stává čím dál více macho. Už jen hlasování ve francouzském Národním shromáždění o zákazu burek muselo být chráněno zvýšenou policejní ostrahou.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj

3873 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Francie: Islámo-fašizmus ven !Video: Turci ve Francii uspořádali pogrom na ArményKarikatura: Muslimská nenávist Erdogana = vraždění FrancouzůV Saúdské Arábii napaden francouzský konzulátIslámista podřezal a pobodal věřící v katedrále v Nice!

ePortal.cz

Jak moc nám prospívá, nebo spíš neprospívá, členství v EU, se můžeme podívat na třech příkladech z poslední doby. Nové sankce na Rusko, Brexit a ochrana hranic v době koronavirové pandemieMotivace některých dnes hodně slyšitelných kovidových alarmistů je velmi sporná, ne-li rovnou cynicky sobecká

euPortal.cz

Dánská premiérka povede razii na ‚nezápadní‘ mladíky obtěžující rodilé DányProsím, pomozte

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na východní frontě chaos. Obávám se, že v letošním roce musíme počítat jen s těmi nejhoršími scénáři. Na Východě, na Západě, i u nás domaNepodmíněný příjem? – Cesta do pekel

ParlamentniListy.cz

Flegr: Krematoria to utáhnou. Bude hůř, pozor na Vánoce. Nikdo z odborníků se mi neomluvilDohra masakru z Francie: Muslimové mají právo Francouze potrestat, napsal bývalý premiér
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď