"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Německý prezident pro imigranty

Autor: -bj- | Publikováno: 7.7.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Kdo by se domníval, že prioritním tématem nově zvoleného německého prezidenta Chritiana Wulffa budou němečtí občané či řešení unijní ekonomické krize, byl by na omylu. Christian Wulff vyhlásil za své prioritní téma přistěhovalce v Německu a jejich integraci.

Neobeznámenému českému čtenáři by se mohlo zdát, že novopečený prezident snad spadl z Marsu. Realita západounijních zemí je však dnes taková, že desetiletí živelné imigrace dnes představuje skutečně existenciální problém.

Přistěhovalci zejména z islámských zemí a jejich početné potomstvo se dnes veřejně odmítá adaptovat na systém hodnot západního světa a naopak požaduje paralelní oficiální uznávání islámských hodnot a ctností. Politici a sociologové dnes již otevřeně hovoří o nezdařené integraci imigrantů a nebezpečné polarizaci společnosti.

Německý prezident, a nejen on, bude tak mít plné ruce práce.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj

2494 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď