"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Imigranti zabírají místa Britům

Autor: -bj- | Publikováno: 2.7.2010 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

A už je to i oficiálně venku. Imigranté zabírají pracovní místa rodilým Britům. Krize tento fakt obnažila v křiklavém kontrastu. Začátkem týdne proto ministr pro imigraci vyhlásil nutnost omezit vydávání pracovních povolení imigrantům. Britští pracující musí mít v první řadě přístup na trh práce a možnost požívat jeho výhod, vyhlásil. Ministryně vnitra šla ještě dále. Británie musí v příštím roce absolutně podvázat imigraci z neunijních zemí.

V mnohých městech ve Spojeném království drží imigranti více pracovních míst než rodilí Britové. A to je nepřijatelné jak pro britské občany, tak pro novou vládu. Která města to jsou, můžete shlédnout v grafice jednoho ze zdrojových článků.

Přesto, že labouristé vyhlašovali „Britská místa britským pracujícím“, polovina z jednoho milionu nově vytvořených míst byla za jejich vlády obsazována imigranty.

zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj, zdroj

2208 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
U imigrantské kriminality pachatele radši zatajovat? V případě ubití francouzského řidiče MHD imigranty média striktně neuvádí, že šlo o imigranty. Váš názor?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď