reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Šéf rozvědky: Merkel uškodila Němcům víc než Hitler

Autor: -bj- | Publikováno: 2.10.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Z pohledu historie se všechny věci jeví více a dlani, s odstupem času se dají věci jasněji hodnotit.. Bývalý šéf maďarské zpravodajské služby, Lásló Földi, při hodnocení 16-letého období kacléřství Angely Merkel, jí však moc dobrou analýzou nepoctil.

Podle bývalého vrchního analytika maďarkých zpravodajců Merkelová uškodila Němcům více než Hitler. Posledním státotvorným kancléřem byl Helmut Kohl, a to co vytvořil Merkel jen promrhala. Největší ranou byla její permisivní imigrační a multikulturní politika a rozhodnutí v roce 2015 vpustit do země na milion imigrantů, analyzuje Földi.

Je pravdou, že rozhodnutí Merkel musela činit v tísni, a že jej takto podobně jako Pontký pilát, učinit neplánovala, ale podlehla tlaku. Nicméně politika je i o kritických situacích, a státník je přece jen něco jiného, než státní úředník, ač se z nich často rekrutují.

Navíc, paradoxně, v nejvyšších funcích má člověk omezený přímý přístup k veřejnému mínění a musí vycházet jen ze zprostředkovaných informací. Pokud byla pro něj vrcholná funkce jen kariérní ambicí či ji nějak "chráněnecky zdědil" a de fakto do ní osobnostně nedorostl, pak v kritické situaci nebude mít dostatek vůle a odvahy konat v zájmu jejího určení.

zdroj:

https://hu.euronews.com/2021/09/29/foldi-a-kozteveben-merkel-hitlernel-is-nagyobbat-utott-nemetorszagon-a-hatarok-megnyitasav

https://exxpress.at/orbans-ex-geheimdienst-boss-merkel-hat-deutschen-mehr-geschadet-als-hitler/

https://24.hu/kozelet/2021/09/28/foldi-laszlo-merkel-hitler/

https://magyarnarancs.hu/feketelyuk/foldi-laszlo-azt-mondta-a-kozteveben-hogy-merkel-tobbet-artott-nemetorszagnak-mint-hitler-242136

https://www.postdiscus.com/2021/09/former-head-of-hungarian-secret-service.html

https://nyugatifeny.hu/2021/09/28/hihetetlen-agymenes-a-kozteveben-a-szakerto-szerint-angela-merkel-tobbet-artott-nemetorszagnak-mint-adolf-hitler

Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost!

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
1055 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď