reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Po 20 letech od 11. září slaví muslimové vítězství nad Západem a USA

Autor: Martin Gust | Publikováno: 19.9.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Kdyz teda bylo to výročí, tak si připomeňme 11.září, o ktere tu ve skutečnosti jde. Protože datum utoku na WTC a Pentagon nebylo vybrané náhodně. A taky proto, že ten útok byl jenom součástí džihádu, který vede svět islámu proti světu nevěřících od vyhnání Mohameda z Mekky. Nekdy uspesne, jindy neúspěšně, ale nikdy svůj džihád trvale neopustí. To mu konečně zakazuje i prikaz jeho Proroka.
 
My jsme si ovšem pro změnu zakázali svého nepřítele pojmenovat. Hned po útoku řekl prezident G.W.Bush, že "Islám je mír" a vyhlásil válku jakémusi terorismu. 
 
Dvacet let jsme horem dolem honili "teroristy" po celém světě a málem přitom napomohli převzetí moci islamskymi fanatiky v Sýrii a Egyptě. Mezitim se v Evropě a USA vesele stavěly nové mešity, ve kterých se, jako jinde, zahajuje páteční bohoslužba tradiční prosbou o vítězství nad nevěřícími.
 
A o dvacatem vyroci utoku na WTC vyvesil Tálibán, který by se nikdy k moci nedostal bez podpory Západem štědře financovaného Pákistánu, na prezidentský palác v Kábulu svou bílou vlajku islámského míru s prostým textem:
"Není Boha kromě Allaha a Mohamed je jeho Prorok."
 
K tématu doporučujeme:

 

Klíčová slova: USA  | terorismus  | válka


reklama
529 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Šéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOOchrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Omlouvám se, vycházím z deníku, který je v holdingu Agrofert.“ Fiala zarazil Moravce a ten ihned couvlMarkéta Šichtařová si s příchodem premiéra Fialy ťuká na čelo. Takhle chce „řídit“ epidemii?
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď