"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Bůh pouštních lupičů zřejmě umí pouze arabsky aneb Evropa s USA se stále nepoučili

Autor: Juraj Polacek | Publikováno: 18.8.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

"Je podivné, že se nazýváš kalifem muslimů, ale tupý jsi jako všichni pouštní Arabové. My Peršané ctíme Dobré myšlenky, Dobrá slova a Dobré skutky. Tvoji předkové jedli hady a pohřbívali vlastní dcery zaživa. Arabové, nemáte úcty k živým bytostem, živíte se jako lupiči, unášíte děti, přepadáváte města...
 
Štěstí se k nám obrátilo k zády a poddaní Ahury Mazdy teď s mečem na krku konvertují k Alláhu Akbar. Modlí se pětkrát denně arabsky, protože Bůh pouštních lupičů zřejmě umí pouze arabsky. Radím ti, kalife, vrať se do své pouště. A vyvaruj se zločinů na mých lidech, městech a dcerách. My Peršané umíme odpouštět. Ale drž se od nás dál, vaše víra je hrozná a vaše činy hodné zvířat. 
- Jazdkart III. poslední Šáhansháh Sasánovské říše, odpovídá na výzvu kalifa ke konverzi k islámu.
 
Na té afgánské anabázi shledávám nejsmutnější, že se u nás v ČR nikdo nepoučil. 
1) Přijímání uprchlíků motivuje stejné myšlení, které nás před lety přimělo bez plánu následovat Spojené Státy. Chtěli jsme "čisté svědomí", "snižovat utrpení" a "patřit na západ". Obdivuhodné u jednotlivce, příšerné u zahraniční politiky. 
 
2) Pravdu mají ti, co říkají, že Česká republika splnila svoje závazky vůči spojencům. Vztahy fungují na vzájemné důvěře. Ne na tom jak jsem se vyspal. 
 
3) Kolaps demokratické vlády během pouhých devíti dnů by nás měl donutit k zamyšlení jak si vedle Kábulu stojíme my sami. 
 
I tam existovaly stovky, ne-li tisíce zájmových skupin, které se skrze vděčné téma "lidských práv" dostávaly ke štědrým grantům. Jen jedno promile Afgánců bylo u talibanu. Samotných homosexuálů a leseb je v té zemi dvacetkrát více než tálibů. Tak kam se všichni ti plamenní bojovníci za světlé zítřky poděli, když se na obzoru objevil dým?
 
Zárukou ústavního pořádku v každém státě byly, jsou a budou silové složky. Policisté, vojáci, částečně i hasiči. Ti měli v Afganistánu a mají dnes na západě sociální status roven popelářům. Ten popelář má ale po směně čistou hlavu.
 
Irán se stal cílem invaze objektivně zaostalých arabských kmenů, když byl nejslabší za mnoho set let. Utrpěl porážku ve válce s východním Římem, která trvala 27 let. Obě říše v konfliktu vykrvácely. Ve vyprázdněných regionech dozníval mor a zubožená populace naslouchala "prorokům z lidu". Nejbohatší část státu. Irák, padla do rukou mudžahedínů dříve než úřady zareagovaly.
 
Iránci jsou dnes (šíítští) muslimové, ale poroba od pouštních Arabů pro ně zůstává národním traumatem.
 

Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost!

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: EU  | USA  | válka
751 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Šéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOOchrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Omlouvám se, vycházím z deníku, který je v holdingu Agrofert.“ Fiala zarazil Moravce a ten ihned couvlMarkéta Šichtařová si s příchodem premiéra Fialy ťuká na čelo. Takhle chce „řídit“ epidemii?
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď