"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimští uprchlíci v Německu brutálně znásilnili dívku, ale německé úřady je propustily na svobodu

Autor: Ivan David | Publikováno: 29.7.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po skupinovém znásilnění v Německu pachatelé na svobodě . Po znásilnění ve Vídni s následkem smrti pachatelé ve vazbě, po znásilnění v Dolním Sasku - „jen“ s psychickými následky - pachatelé „stíhaní“ na svobodě. Vzhledem k tomu, že Evropská komise si zadala studii o tom, zda se lidé náhodou nesmějí na sociálních sítích „krajně pravicovým vtipům“, zatímco znásilnění je zřejmě bagatelní zločin, nás čeká budoucnost, která předežene i Orwella.
 
"V dolnosaském Leeru došlo v noci z pátku na sobotu k brutálnímu znásilnění: tři muži znásilnili 18letou ženu. Jak uvádí noviny Bild, oběť je v kritickém psychickém stavu. Tři podezřelí jsou dva Syřané a jeden Iráčan. Jak uvádí RTL, podezřelí tu noc oslavili ve svém bytě večírek.
 
Přestože státní zastupitelství předpokládá trest až 15 let, podezřelí jsou již na svobodě, protože prý nehrozí útěk, nemusejí tedy být ve vazbě. Podezřelí údajně přišli do Německa v roce 2015 v rámci uprchlické vlny.
 
Laxnost soudnictví tváří v tvář tak brutálnímu násilnému zločinu rychle vyvolala pobouření. Online vyvstala otázka, proč nebyli podezřelí deportováni už dříve, podle RTL už několikrát kvůli nim musela zasahovat policie." Tolik zpráva.
 
Zda hrozí útěk z německého uprchlického ráje, to nevím, ale soudci si zjevně nepoložili otázku, zda nehrozí recidiva... což je zásadní vazební otázka. Syřanům to ostatně může být jedno, ať spáchají cokoli, do Sýrie se nedeportuje, tam je totiž "zlý Assad", který by je mohl zavřít do vězení!
 
Na webu Tichys Einblick reagují lidé jednoznačně. Příklady:
- „Doufejme, že tito zločinci, kteří jsou nyní všichni už na svobodě, také věnují pozornost genderově vhodnému jazyku a chování, koronovým opatřením a budou nadále odvážnými bojovníky proti pravici, rasismu a diskriminaci menšin. Prokurátoři a soudci, kteří nás nechávají žít s takovými monstry (včetně politiků), by měli být s takovými zločinci zavřeni, dokud dostatečně nevyzkouší jejich „neškodnost“ na svých vlastních tělech. Vážně, jaký druh závažné duševní poruchy musí mít rozhodující soudní úředníci k propuštění těchto zločinců? Nejsou v těchto funkcích žádné zkoušky způsobilosti?“…
 
- „Další „ojedinělý případ“ a další traumatizované, ubohé děti, které musely snášet tolik útrap na daleké cestě!
 
Němci se ve své zemi stali kvůli Levozeleným Khmérům lovnou zvěří. ( Merkelová je výslovně jednou z nich).
 
Stačí to na to, aby peníze daňových poplatníků držely kšeft v chodu, ale jinak - drž hubu a radostně sleduj svůj vlastní zánik!“….
 
K problematice doporučujeme:
 
Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost!
 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
1161 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Šéf německé energetické společnosti to řekl jasně: "Směřujeme k energetickému kolapsu"!Babiš lže a ODSák jen neříká pravdu? Aneb jak media informují o lhaní politika z ODSJaké jsou to ty demokratičtější formy výroby a distribuce? Aneb blbec v deníku PRAVOOchrana před koronavirem nikoho nezajímá už dva roky! Urgujové a převrat v Bělorusku jsou důležitějšíPolští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantů

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

„Omlouvám se, vycházím z deníku, který je v holdingu Agrofert.“ Fiala zarazil Moravce a ten ihned couvlMarkéta Šichtařová si s příchodem premiéra Fialy ťuká na čelo. Takhle chce „řídit“ epidemii?
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď