reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Tohle se ODS nepovedlo. Proti cenzuře bojuje cenzurou ...

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 27.7.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

"Staří socialisté 1.0 zřídili Národní frontu. Ti noví socialisté ze Západu jsou chytřejší a udržuji iluzi hry na vládnu a opozici. U nás roli "legitimní" opozice zaujímají různé malé straničky. Například ODS, která se sice tváři jako odpůrce socialismu, ale ve skutečnosti před socialisty vždy kapitulují. Například nedávno šéf ODS Fiala veřejně začal říkat, že se máme smířit se socialistickým nesmyslem zvaným Zelená dohoda pro Evropu (tzv. European Green Deal) a máme se mu podřídit.
 
 
No a teď si naopak ODS začala hrát na obránce svobody projevy na internetu, ale dlouho jim to nevydrželo a okamžitě začal sám jejich předseda blokovat nepohodlné komentátory a uživatele. Mrkněte na obrázek. Je to jen další ukázka toho, že ODS je jen režimem kontrolovaná strana, která má odebrat část volebních hlasu naivních voličů, kteří věří jejich propagandě, ale jinak je ta strana jedna ruka se socialisty ze Západu. Však říkají, že patříme na Západ? Ne?" 
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | politická korektnost


reklama
675 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď