reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Zajde ÉŮ na šoustání?

Autor: -bj- | Publikováno: 9.7.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Evropský parlament včera velkou většinou odhlasoval rezoluci proti maďarskému zákonu na ochranu dětí proti pedofilům a vyzval Evropskou komisi, aby Maďarsku zablokovala fond na strukturální obnovy 2021-2027. 

Maďarsko ovšem ví, co dělá, a jeho vláda se těší dalko větší demokratické podpoře než mají mnozí europoslanci odhasovavší rezoluci. Pro Maďarsko tak EU nemusí být jedinou alternativou a Huxit by se mohl těšit neméně velké podpoře. Nabízí se Commonweallth, Čína, Rusko a další světová společenství.

S uvážením toho, že ultralevicoví europoslanci mají stejně tak spadeno na Polsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, ale i Česko, Maltu a další,  by se slavná 4.Říše - ÉŮ mohla zhroutit dominovým efektem jako domeček z karet, a to na problematiku deficitu zákonnosti pokud jde o šoustání. Evropské (hospodářské) společenství (uhlí a oceli), které vzniklo s intencí na povázání denacifikovaného Německa a jeho zbrojní výroby, už ostatně svoji úlohu splnilo - neb jak poznamenávají mnozí političtí pozorovatelé - Německo a další západní země se zlikvidovaly imimigrací (Sarrazin) samy, a poslední dobou už je to stejně víceméně jen o šoustání. 

zdroj:

https://elpais.com/internacional/2021-07-08/el-parlamento-europeo-exige-la-retirada-de-fondos-a-hungria-como-castigo-a-sus-leyes-homofobas.html

https://hungarytoday.hu/european-commission-endorse-hungary-government-recovery-fund-rrf-plan/

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/proti-diktatu-bruselu-kaczynski-a-orban-sjednotili-kritiky-eu-ze-14-zemi-40365691

https://www.eurabia.cz/Articles/45317-eu-s-lgbt-v-madarsku-narazila.aspx

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Male-deti-snad-potrebuji-diskuse-o-sexu-Orban-nasel-zastani-EU-uz-tolik-ne-669949

Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Politika tolerance masové migrace z Afriky a islámského světa radikálně proměnila západní Evropu a ta se stále více stává islámskou a afrikanizovanou. 

Toto my v České republice nechceme!
Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!
 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 

 

 reklama
1296 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ohrozí postup EU proti Polsku a Maďarsku stabilitu EU? "Polexit by ohrozil celou evropskou architekturu", prohlásil komisař spravedlnosti Reynders, o postupu EU proti Polsku a Maďarsku. Co Vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď