"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Africký uprchlík v Německu zavraždil 3 lidi

Autor: LH | Publikováno: 26.6.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Africký imigrant vraždil v Německu, ale byl přitom uvědomělý a měl ochranu, aby nešířil koronavirus. Při teroristickém útoku afrického uprchlíka zahynuli tři Němci. Mimochodem ve stejném městě již v roce 2016 útočil uprchlík z Pákistánu, který sekyrou ve vlaku těžce zranil 5 osob. Ale jak říká soudružka kanceléřka Merkelová - "my to zvládneme."
 
 
 
Dennodenně se policistka Tania Kambouri účastní v jednom z německých městských sociálních ohnisek policejních výjezdů. Z první ruky popisuje své zkušenosti, prohlubující se neúctu, narůstající násilí a potíže při kontaktu především s mužskými migranty. „Chceme přece být vždy politicky korektní a hlavně se nenechat vyprovokovat... Mně je každopádně otevřené hledí milejší než pokrytectví.“
 
O problémech s africkými a muslimskými uprchlíky a imigranty v Německu píše i německá policistka ve své knize, ale politici jsou k varování hluší a dal tolerují masovou migraci a tak umírají další a další lidé ... Knihu německá Policistka volá o pomoc si můžete koupit v e-shopu zde.
 
 
 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Německo  | imigrace  | přistěhovalectví
2519 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď