"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Vedení EU vzkazuje Afričanům a muslimům: Rádi přivítáme další, kteří přijedou legálně

Autor: Redakce | Publikováno: 13.6.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Rozhovor spisovatele, komentátora a knižního nakladatele Lukáše Lhoťana pro Parlamentní listy. Zveřejňujeme jej se svolením Lukáše Lhoťana: Komisařka Evropské unie Ylva Johanssonová byla na návštěvě v Tunisku. Na twitterový účet napsala, jak jste uvedl pro Reflex, že v Evropské unii žije, pracuje a studuje přes milion Tunisanů: „Rádi přivítáme další, kteří přijedou legálně, aby studovali, pracovali a obohatili naše společnosti. Je však třeba zabránit neoprávněným vycestováním.“ Jak její slova čtete? Co to znamená?
 
Znamená to pouze to, že vedení Evropské unie pokračuje ve své dosavadní politice, kdy není jejich cílem omezit migraci do Evropy, ale pouze ji legalizovat a řídit. Mimochodem dobrou analýzu tohoto plánu a strategie úředníků a politiku ovládajících instituce Evropské unie napsal bývalý europoslanec a profesor Jan Keller ve své knize Evropské rozpory ve světle migrace. Tam i přímo cituje dokumenty vedení Evropské unie o tom, že cílem není migraci zastavit, ale pouze řídit. Ale tohle není na tom to nejzajímavější a nejděsivější.
 
A co tedy je?
 
Nejzajímavější a nejděsivější je, že výše uvedené oficiální prohlášení evropské eurokomisařky neodsoudil žádný z představitelů českých parlamentních stran s výjimkou hnutí SPD. Prostě ODS, KDU-ČSL, TOP 09, ANO, PIRÁTI či STAN k tomu prohlášení mlčí. A bohužel to vypadá, že jejich reálná skutečná politika je, že se proti těmto aktivitám vedení Evropské unie nijak nevymezují a nic proti nim nedělají. Občas něco řeknou proti masové migraci, aby jejich volič měl pocit, že jsou proti, ale reálně to tolerují. A s tím, jak se prohlubuje posilování pravomocí a moci občany nevolených představitelů Evropské unie a úředníků, tak nám hrozí, že kvůli dnešním českým politikům brzy ztratíme kontrolu nad migrací do České republiky definitivně.
 
Lukáš Lhoťan, během výzkumu bulharského islámu a islamismu v bulharském městě Varna.
 
Lukáš Lhoťan, během výzkumu bulharského islámu a islamismu v bulharském městě Varna. 
 
 
Sám odkazujete na knihu bývalého poslance Jana Kellera Evropské rozpory ve světle migrace s tím, že mnoho evropských politiků vychází z myšlenek dnešní nové levice, že Evropané nemají právo bránit migraci z ostatních míst světa do Evropy. Domníváte se tedy, že Evropská unie jednoduše nikdy nebude bránit migraci do Evropy tak, aby neohrozila evropskou kulturu a tradice?
 
Já se nedomnívám, jak to vím a může to snadno vědět každý, kdo se o ten problém bude zajímat. Nejde jen o knihu profesora Kellera, například i slovenský spisovatel Pavel Fendek napsal analytickou knihu Súmrak európskej civilizácie – Barbari sa zmocňujú Európy, kde uvádí jasné citace na výroky ideologů multikulturalismu a dokumenty budovatelů Evropské unie, v nichž se nepokrytě přiznávají k cílenému podporování masové migrace z Afriky a muslimských zemí do Evropy. Podle nich to má pomoci oslabit nacionalismus evropských národů a skrze smísení kultur vytvořit novou kulturu, která by byla základem pro jejich vizi celoevropského superstátu. Nejhorší na tom je, že praktickou realizaci této původně socialisticko-marxistické myšlenky přijali za své i mnozí lidé, kteří se označují za pravicové a hlavně se tou chimérou evropského multikulturního nadčlověka nakazili mnozí křesťané.
 
Vždyť se podívejte na takové lidovce či ODS, jak dnes s nadšením hlásají věrnost Evropské unie, věrnost evropskému Green Deal (Zelená dohoda pro Evropu, pozn. red.) či v praktické rovině pomáhají prosadit v České republice ideologií multikulturalismu. Karel Marx s Herbertem Marcusem by měli z dnešní ODS a KDU-ČSL radost. Tady u nás se primárně útočí na Bartošovy Piráty jako neomarxistickou stranu, ale přitom zde již od pádu komunismu právě ODS, ČSSD či TOP 09 s KDU-ČSL tiše postupně pomohly prosadit multikulturalismus a neomarxismus. Bartošovi Piráti jsou vlastně jen logickým produktem této dlouhodobé politiky.
 
K tématu doporučujeme tyto knihy z e-shopu Lukáše Lhoťana:
 
O autorovi: Lukáš Lhoťan (1980) je nezávislý novinář, bývalý muslim, knižní nakladatel a autor knih Islám & islamismus v České republice, Ježíš Kristus a islám, Eurabia a Arménský holocaust. Je absolventem dvou středních škol a absolovent bakalařského studia křesťanské teologie. Jeho komentáře vycházejí v českých mediích (Konzervativní listy, Parlamentní listy, Reflex apod.) a jsou překládány i do cizích jazyků (angličtina, polština, ruština aj.) Od roku 1998 do roku 2010 byl spolupracovníkem předsedy českých muslimů Muneeba Hassana Alrawiho. Je absolventem poutě do Mekky a vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth. V rámci svých cest navštívil opakovaně mnohé exotické země, například Saudskou Arábií, Jordánsko, Turecko, Gruzií, ale i například méně exotické Řecko, Srbsko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Maltu a další.
 
Podílel se na projektu odhalování islámských extremistů v německé spolkové zemi Bavorsko (projekt byl ve spolupráci s bavorskou zemskou kontrarozvědkou Bayerisches Landesamt für Verfassungsschutz). Rovněž absolvoval studijní pobyt v USA The International Visitor Leadership Program (2010). Do svého veřejného zřeknutí se islámu v roce 2012 patřil k mediálně nejznámějším muslimům v České republice a také k propagátorům reformního islámu.

 

Klíčová slova: EU  | multikulturalismus  | Česká republika  | imigrace  | přistěhovalectví
1803 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď