"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Akademik dříve obhajoval genocidu v Kambodží a dnes hájí islamisty

Autor: Martin Gust | Publikováno: 8.6.2021 | Rubrika: Glosy
Ilustrace

Po ranu mi ty vyskocila pripominka zlé blbosti a vnitřní nelidskosti levicových intelektuálů. Nadchnou se pro každé zvěrstvo, ktere jim slibi konec kapitalismu, rovnost a beztridni společnost. "To, co bylo popisovano jako destruktivni, zpatecnicka politika motivovana doktrinarskou nenavisti byla ve skutecnosti racionálně promyšlená strategie pro prekonani naléhavých problemu, kterym Kambodza celila. Kambodza je jen dalsi v rade obětí ideologie, která vyzaduje aby socialni revoluce byly vykreslovane v tom nejcernejsim svetle."
 
Takhle hajil masove vyvrazdovani historik Gareth Porter v roce 1977. Dneska ten blb pise o zbytecnem demonizovani iranske jaderné hrozby.
 
Zvanilove, kteri v životě nepracovali rukama, tvrdili ze povesti o moreni lidi drinou k smrti jsou prehnane bachorky byvalych mestaku neuvyklych skutecne praci a ze svedectvi uprchliku jsou jen snaha porazenych trid o pomstu.
 
Mezitim v Kambodzi, za zvuku hlasite hudby z reproduktoru povesenych na stromech, na polich po stovkach a tisicich utloukali odsouzene lopatami, aby usetrili za náboje. 
Humanita. Vzdelanost. Tolerance. Rovnost pro vsechny.
 
 

Nebuďme otroky Západu ani Východu! Buďme suverénní zemí. Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: islamizace  | Velká Británie
1115 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď