reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimský imigrant při dopravní kontrole v Linci brutálně zranil policisty

Autor: -bj- | Publikováno: 4.6.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Rakouský ministr vnitra Karl Nehammesr včera vytočeně komentoval středeční incident v Linci, kdy muslimský imigrant při dopravní kontrole zranil dva policisty. Podle něj byl brutální útok na policisty výrazem extrémistického pohrdání a zavrhování hodnot naší společnosti. Nebudeme tolerovat paralelní (imigrantské) pospolitosti, které ignorují a útočí na náš právní stát a jeho hodnoty! Nařídil jsem ve spolupráci s kriminální policií a kontrarozvědkou akce (zátahy) podobné těm jako v (imigrantské) čtvrti Vídeň-Favoriten ve všech spolkových zemích. Propojení kriminality a (imigrantského) extrémizmu je z mezinárodních zkušeností evidentní.

Tomuto údernému protiimigrantskému prohlášení rakouského ministra vnitra předcházel středeční incident, kdy muslimský imigrantský řidič místo aby zastavil, při honičce s policií mával z okénka na policisty mobilem s výňatky z Koránu, a když po zastavení druhý policista otevřel boční dveře, aby mu sebral klíčky, rozjel se a vlekl ho 50 metrů. Pak se ve voze zabarikádoval a musela být povoláno protiteroristické komando. Oba dopravní policisté museli být ošetřeni v nemocnici.

Muslimští imigranti jsou pro Rakousko, které bylo po staletí vzorem spořádanosti a řádu okolním zemím, opravdovou lahůdkou...

zdroj:

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/wien/nehammer-brutale-attacke-auf-polizisten/479532251

https://www.heute.at/s/nehammer-greift-durch-kuendigt-schwerpunktaktionen-an-100145478

https://www.heute.at/s/polizist-33-von-amokfahrer-50-meter-mitgeschleift-100145464

Nebuďme otroky Západu ani Východu! Buďme suverénní zemí. Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 reklama
2062 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Džendero-rasově podmínit subvence divadlům? Pařížská radní chce subvence divadlům rozdělovat podle angažmá žen a černochů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď