reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Francie: Po armádě proti islamizaci i policie

Autor: -bj- | Publikováno: 13.5.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po dopise generálů a následném prohlášení i armádních funkcionářů v aktivní službě se nyní na prezidenta Macrona ohledně maligní islamizace Francie obrací i policie a žandarmérie. Dopisem od policejních odborů žádají francouzského prezidenta, aby tvří v tvář stále agresívnější islamizaci zasáhl a v jejich případě aby změnou zákona posílil možnost sebeobrany policistů vůči narůstající agresivitě. Policisté by po vzoru svých amerických kolegů měli mít možnost v případě odporu či napaení prostě střílet. Za poslední 2 týdny byli zabiti další 2 policisté.

Iniciativa jak armády, tak policie  má masivní podporu veřejnosti (86%), a vláda přestává mít onen lavírovací prostor přezíravě a arogantně smetat tyto požadavky ze stolu. Nota bene, kdy příští volby jsou už na dohled.

zdroj:

https://www.express.co.uk/news/world/1434642/Emmanuel-macron-police-union-letter-France-news-crime-terror 

https://www.bfmtv.com/politique/sondage-bfmtv-la-mobilisation-des-policiers-du-19-mai-approuvee-par-86-des-francais_AN-202105120333.html

https://www.atlantico.fr/article/decryptage/insecurite---mais-pourquoi-une-telle-impuissance-politique-quand-une-bonne-part-des-solutions-sont-connues-france-police-forces-de-l-ordre-avignon-rambouillet-tribune-des-militaires-general-bertrand-cavallier

https://www.eurabia.cz/Articles/45123-rozpadani-francie-jiz-dosahlo-do-armady.aspx 

Nebuďme otroky Západu ani Východu! Buďme suverénní zemí. Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
1452 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Omlouváte se spolu se Zemanem Srbům? Prezident ČR Miloš Zeman se srbskému národu omluvil za komplictví při bombardování NATem. Omlouváte se spolu s ním Srbům?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď