reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Brutální manipulace eurohujeru ve prospěch EU. Už falšují historií jako bolševici

Autor: Redakce | Publikováno: 10.5.2021 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Jak se dělá precisní manipulace a desinformace s historií a fakty? Příkladem je tento obrázek skupiny Pulse of Europe - Czech Republic, která na něm naznačuje, že EU vznikla v polovině 20. století a je důvodem, proč prý v Evropě nejsou války. Faktem je, že EU vznikla v roce 1993 a války v Evropě byla ještě v 90. letech 20. století.

Skutečnost je ovšem taková, že evropské země dokázaly žít v míru po roce 1945 i bez EU, protože EU ve skutečnosti vznikla v roce 1993. Ovšem nečekejte, že na tuto manipulaci najdete na webech Českých elfů či Manipulatori,cz protože tihle eurohujeři chrání své eurohujerské manipulátory.

EU vznikla v 50. letech 20 století. Historií umí eurohujeři ohýbat pěkně. Už si ji přivlastňují, tak jako bolševici. Faktem je, že projekt EU vznikl a byl realizován až na počátku 90. let a vůbec nesouvisí s EHS (Evropské hospodařské společenství), které nebylo nikdy zamýšleno jako superstát typu EU. To až po 1968 si začali připravovat západoevropští socialisté, ten projekt EU. 

Podívejte se na červenou šipku ukazující, kam zapíchli eurohujeři vznik EU a kde je konec  války s Německem. Pokud nevěříte tomu, že rok 1993 se nachází zhruba uprostřed 20. století, tak pak nezbývá než přiznat, že je to precizní manipulace. 

Obrázek je precizní manipulace a falšováním historie a eurohujeři jen ukazují, že jsou stejní jako východoevropští socialisté - bolševici. manipulují s historií ve svůj prospěch.

Nebuďme otroky Západu ani Východu! Buďme suverénní zemí. Západ civilizačně upadá a my toto v České republice nechceme! Prosím podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!

 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: EU


reklama
1094 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Džendero-rasově podmínit subvence divadlům? Pařížská radní chce subvence divadlům rozdělovat podle angažmá žen a černochů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď