reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Le Penová: "Vrátím státu jeho autoritu!"

Autor: -bj- | Publikováno: 6.5.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po středečním zastřelení dalšího policisty (imigrantským) drogovým dealerem v Avignonu, prohlásila prezidentská kandidátka rezolutně pravicové strany Národní semknutí, Marine le Penová na tiskovce v Bretani, že bude-li prezidentkou, vrátí státu jeho autoritu. Kritizovala laxnost a diletantizmus stávající vlády prezidenta Macrona, která Francii dovedla až tak daleko, že v zemi "není již žádné místo bezpečné".

"To, co se stalo v Avignonu, nemá původ jen v dealerství drog, ale i v masivní imigraci. Abychom získali zpět pod kontrolu okrajové (imigrantské) čtvrti je třeba zastavit imigraci a dát k tomu také prostředky policii a justici. A ten, kdo zaútočí na policistu, by již neměl vyjít z kriminálu", konstatovala Marine (Le Pen).

A Marine Le Pen nemluví do větru - s nárůstem imigrantské zločinnosti přibývá frustrovaných Francouzů, a Le Penová má velmi slibně nakročeno k volebnímu vítězství.

Policisté za svého zastřeleného kolegu plánují na 19. května protestní manifestaci. Jejich kolega-policista v civilu byl ve středu zapojen do protidrogové operace v Avignonu. Když chtěl zkontrolovat v imigrantské čtvrti podezřelou ženu, přistoupil k němu (imigrantský) drogový dealer s otázkou: Co tu pohledáváš?! Jsem policista! Prásk! Prásk! Zasadil mu dealer na počkání  kulku do krku a do břicha a utekl (imigranti se s policisty nemazlí). Policie jej stále nemá.

zdroj:

https://www.7sur7.be/monde/marine-le-pen-veut-etre-la-presidente-du-retour-de-l-autorite-de-letat~a0e15b5b/  

https://www.lemonde.fr/societe/article/2021/05/06/policier-tue-a-avignon-un-homme-interpelle-dans-le-cadre-de-l-enquete_6079319_3224.html

https://www.lematin.ch/story/le-meurtrier-du-policier-tue-a-avignon-court-toujours-935109156337

https://www.lepoint.fr/faits-divers/avignon-un-policier-tue-par-balles-lors-d-une-operation-antidrogue-05-05-2021-2425230_2627.phpreklama
1281 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Džendero-rasově podmínit subvence divadlům? Pařížská radní chce subvence divadlům rozdělovat podle angažmá žen a černochů. Souhlasíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď