"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Po francouzských byznysmanech volal dnes Putinovi i rakouský kancléř Kurz

Autor: -bj- | Publikováno: 30.4.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Poté, co se východní rusofóbní hujeři v Rusku zcela vodvařili, nastupují na jejich uprázdněná místa o překot západní země. Včera proběhla s prezidentem Ruské federace Vladimirem Putinem úspěšná videokonference francouzských podnikatelských špiček a generálních ředitelů koncernů, která otevřela ještě více - už tak zaháčkovanému francouzskému byznysu - dveře v Rusku.

Dnes Putinovi volal rakouský kancléř Kurz, že by jeho země velmi stála o to, aby se setkání prezidentů Ruska a USA, Putina s Bidenem, odehrálo právě na její půdě. Kurz rovněž přislíbil svoji účast na Hospodářském fóru v červu v Sankt Petersburgu.

Hujeři vyklidili své pozice, a to je jedinečná šance dostat se na jejich místa, než se chytí za hlavu. Západu nezbývá než si přát, aby východním hujerům jejich rusofóbie ještě dlouho takto aktivně vydržela...

zdroj:

https://www.oe24.at/oesterreich/politik/kurz-telefonierte-mit-putin/475875217  

https://www.eurabia.cz/Articles/45099-vychodni-rusofobni-hysterie-vyuzil-francouzsky-byznys-v-rusku.aspx

2718 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Co byste vzkázali otci, který si na síti stěžuje, že mu "netuzemci" zmasakrovali syna? Rakouský otec si na netu stěžuje, že mu "netuzemci" zmasakrovali 21-letého syna a přikládá fotky. Co mu vzkážete?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď