"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Západní mediálni diktatura již cenzuruje i havlisty ...

Autor: Miroslav Jahoda | Publikováno: 23.4.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Youtube smazal účet Igora Chauna. A dal tak všem velké varování, že snaha potlačit svobodu slova opravdu sílí na všech komunikačních frontách.  Doteď se mohli mnozí stále uklidňovat, že cenzura se týká jenom "zlých konzervativců" a podivných jedinců, kteří nevidí svět v tom správném, moderním světle. Jenomže toto je první významný případ, kdy to už neplatí.  Igor Chaun je velkým zastáncem Václava Havla, Dalajlámy, točil hodně pro Českou televizi, účastnil se Listopadu 89, protestuje proti Andreji Babišovi a mluví o tom, že všechna náboženství si mají být rovná. Do politiky se nijak aktivně neplete. Tedy ideologicky naprosto "nezávadný", podle kritérií dnešních médií. 
 
Přesto, stačilo sdílet lékaře a videa se skeptickým názorem vůči vládnímu postupu proti pandemii a přišlo to jako blesk. Během jedné vteřiny smazání účtu, desítek tisíc odběratelů, v souhrnu miliony zhlédnutí. Samozřejmě bez možnosti cokoli dělat. Tak jednoduché to je, když nasdílíte něco, co nejde s dobou. 
 
Tady už dávno neplatí, že kdo "nedělá nic špatného, nemusí se přece obávat." A záměrně je vytvářeno prostředí tak, aby nikdo nevěděl co je špatně. Aby si nikdo nemohl být jistý, jestli něco neřekne špatně a raději neříkal nic. 
 
Proto je dnes mimořádně důležité dávat na tyto snahy pozor. První krok je si to uvědomit. Jsem rád, že jsou zde lidé jako Vlastimil Veselý, Marian Kechlibar, Daniel Vávra, kteří založili organizaci proti cenzuře na sociálních sítích a začali toto téma prosazovat napříč politickým spektrem. Až půjdeme letos volit, měla by to být jedna z priorit, podle které se rozhodnout. Protože, pokud se to zarazí včas, věřím, že to ještě stále dobře dopadne.
 
My toto v České republice nechceme! Prosí podpořte nás v našem úsilí informovat a probudit českou veřejnost, aby jsme tomuto zabránili v našem domově!
 

Jak nám můžete pomoci?

Sdílejte naše články.

Nebo finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: politická korektnost  | pronásledování
1290 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď