"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Izraelci varují před snahou Turecka získat jaderné zbraně. Turecko má okupovat i Řecko

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 27.3.2021 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Izraelská nevládní organizace MEMRI varuje ve své analýze před snahou Turecka získat jaderné zbraně. Současně s tím v knize "Příštích sto let našeho světa" varuje americký analytik George Friedman před expanzi Turecka a jeho okupaci Řecka, Kypru, ruských oblastí a arabského světa.  Turecký prezident Erdogan již v roce 2019 prohlásil: „Některé země mají rakety s jadernými hlavicemi, a to nejen s jednou nebo dvěma. Já bych ale rakety s jadernými hlavicemi neměl mít. To nepřijímám. V dnešním světě mezi rozvinutými zeměmi téměř neexistují země, které by neměly rakety s jadernými hlavicemi.“ 
 
S odkazem na Američany a jejich předpověď budoucího vývoje zveřejnila turecká televizní stanice TRT1 mapu uvedenou v knize Příštích sto let a prezentovala ji jako důkaz úspěšné politiky tureckého islamistického prezidenta Erdogana. 
 
Screen z televizního vysílání turecké televize
 
Všimněte si oblasti Řecka, Arménie, Gruzie, arabských zemí a Ruska, které mají být do roku 2050 okupované Tureckem. Bohužel se zdá, že současná politika EU a evropských zemí jen posiluje pocit Turecka, že mu nikdo nebude stát v cestě, aby vedlo válku proti Rusku, Arméni a Řecku. Stejně tak i v okupaci Sýrie. 
 
Obdobně jako v  případě nacistického Německa, které muselo zahájit válku, protože směřovalo k ekonomickému krachu, tak i Turecko se snaží svou mocenskou expanzi posílit svou upadající ekonomiku. Turecká vláda se snaží mezi tureckým obyvatelstvem podněcovat vášnivý nacionalismus, mnohdy až hraničící s rasovou nenávistí vůči netureckým lidem, neboť po ekonomické stránce se Turecku příliš nedaří a naopak se u obyvatelstva prohlubuje reálná bída.
 
Čeští eurohujeři ovšem nezůstávají pozadu za vedením EU. Podle poslankyně TOP09 je islamistický režim v Turecku nezastupitelný spojenec České republiky! A toto prohlašuje Langšádlová v době, kdy došlo málem k vojenskému střetu francouzské armády s tureckou armádou podporující islamistické teroristy v Libyí a v době, kdy Turecko vyhrožuje Řecku vojenským útokem.
 
Ale nakonec je dobré, že Langšádlová jasně dala najevo, že turečtí islamisté jsou pro ní důležitější než Řecko a nevadí ji podpora terorismu od islamistické vlády v Turecku. Nakonec když si vezmete její fanatickou rusofobií, tak se není čemu divit, že tak oslavuje turecké islamisty, kteří jsou úhlavními protivníky Ruska v Sýrií a Libyí ...
 
Nezbývá než dodat: Volte TOP09, volte spojence tureckých islamistů v ČR ...
 
 
I samotná diskuze pod textem Langšádlovéje výživná. Někteří Češi tam oslavuji turecké islamisty jako nenahraditelné spojence. Je až děsivé kam to dopracovali rusofobové, kvůli své nenávisti k Rusku obdivuji mnohem horší režim tureckých islamistů ...
 
 
Neustále upozorňuji na hrozbu islamisticko-fašistického režimu v Turecku, který usiluje o jaderné zbraně. Prosím pomozte mi se sdílením informací o této hrozbě. Více se o ni dočtete v článku: Turecko v roce 2050 může mocensky okupovat území Řecka, Kypru a dalších. Evropu to ale nezajímá. 
 
Zdroje: MEMRI - MEMRI - REFLEX
 
 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: EU  | USA  | Turci  | vlastenectví
1380 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď