"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Skandál! Západoevropská tajná služba organizovala destabilizaci Orbánovy vlády

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 25.3.2021 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Stále více se ukazuje, že bývalý europoslanec a spoluzakladatel maďarského Fideszu József Szájer se nejspíše stal obětí provokační akce jisté západoevropské tajné služby, která se tím pokusila destabilizovat situaci v Maďarsku a oslabit pozici maďarského premiéra Viktora Orbána. K provokační akci došlo v centru EU Bruselu a bylo využito soukromí Szájera. Tento případ ukazuje, že naše státy čelí špionážním útokům ze strany západoevropských členů EU, kteří se snaží destabilizovat naši politickou situaci a pomoci  moci jim spřáteleným stranám v naších zemích.

Ukazuje se, že celá provokace byla dobře připravena. Dnes již bývalý maďarský europoslanec je veřejně známy homosexuál a tak bruselská policie v doprovodu televizního štábu provedla zátah na ilegální party na které byl tento bývalý europoslanec. Bývalý europoslanec byl zadržen a západoevropská media začala okamžitě psát o tom, že měl u sebe drogy a pod. Dnes se ukazuje, že to byla lež záměrně vypuštěna do medií nejspíše agenty jisté západoevropské tajné služby. Cíl bylo evidentně destabilizovat vládu Viktora Orbána v Maďarsku. Západoevropské tajné služby jsou tak otevřeně nepřátelské demokratický zvolené vládě v Maďarsku. 

Kontrarozvědky Maďarska, České republiky a Polska by tedy měly vést obrané operace proti těmto západoevropským tajným službám, ale vzhledem k tomu, že naše úřady a vlády jsou pod velkým vlivem eurohujerských lobbystických skupin, je víc pravděpodobné, že naše tajné služby spíše pomáhají cizím státům destabilizovat naši politickou situaci a odstranit demokraticky zvolené vlády.  Jo, ale hrozbou je pouze Rusko, že soudruhu Jakube Jando a soudružko Věro Jourová ...

K tématu doporučuji knihy:

Zpravodajská služba - Vyšší forma diplomacie

Černá kniha CIA

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 

 

 

Klíčová slova: EU  | vlastenectví  | Maďarsko
2121 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď