reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Proč eurohujeři ,podporováni zelenými fanatiky, prosazují "Zelený úděl"?

Autor: Ivan David | Publikováno: 15.3.2021 | Rubrika: Analýzy
Ilustrace

Grétě pro radost to není. Kvůli životnímu prostředí už vůbec ne. Rozloha EU je 0,9% povrchu Země. Kysličník uhličitý, jak je možná i v Bruselu známo, je plyn, a tak se stěhuje s větrem i za hranice říše. Unie se prý podílí na produkci CO2 9%. Jeho skleníkový efekt je asi 2,5%. Atd. Zelené šílení přírodě v EU nepomůže, ve zbytku světa už vůbec ne. 
 
Ani občanům nepomohou "progresivní" technologické změny. Například elektromobily budou pro velkou většinu populace nedostupné, na jejich výrobu, pokud by měly nahradit auta se spalovacími motory, není dost surovin, na jejich pohon by bylo potřeba ještě jeden a půl Temelína. A nedojedou na jedno nabití ani z Prahy do Brna. Ve výčtu škod, které "Green deal" přinese lze dlouho pokračovat. Jen nové energetické zdroje ve formě fotovoltaiky, jak jsme se přesvědčili, povedou k dalšímu zdražení elektrické energie. Výroba fotovoltaických panelů je energeticky náročná, životnost se odhaduje na 20 let, zabírají půdu, likvidace bude nákladná... 
Nová "Společná zemědělská politika" má omezit zemědělskou výrobu v EU asi o 25%. Výpadek mají nahradit dovozy s mimounijních zemí, často z druhého konce světa, Kysličník uhličitý ze zaoceánských lodí a kamiónů asi nevadí. Radikální omezení chovu hospodářských zvířat v EU je míněn naprosto vážně. Jednak, aby netrpěla v chovu a při porážce nemají žít vůbec, jednak je to prý péče o naše zdraví jako prevence rakoviny, zvířata navíc moc žerou rostliny, což je prý "neudržitelné", a nakonec také prdí, a metan je skleníkový plyn... Budou se tedy dovážet. Z toho je větší zisk. Mají se uměle vytvářit mokřady kvůli biodiverzitě, ačkoli z mokřadů uniká metanu mnohem více než z pastviny. Máme přejít na "rostlinější stravu", která je "uržitelnější", protože prý za 50 let bude třeba uživit 14 miliard obyvatel Země. A dál? Ani se neptejte. Ale pravděpodobnější je genocida.
 
Elektrická energie a další produkty se zdraží "uhlíkovou daní", kterou mají vybírat jednotlivé státy od výrobců a posílat ji rovnou do Bruselu k financování těchto nesmyslů. Brusel tomu říká "vlastní zdroj", ačkoli je to cizí zdroj. Brusel vlastní zdroje nemá, vyrábí jen zhoubné nápady a transformuje je do směrnic a nařízení.
 
Přece není možné, aby byli všichni tak blbí? To napadne každého. Někdo z toho musí mít prospěch... Ano, má a bude mít. Budou to oligarchové všech zemí, kteří jsou na rozdíl od proletářů dávno spojeni. Peníze, které se v členských státech vyberou budou totiž inkasovat oni. To oni se přihlásí s "progresivními řešeními" o peníze z bruselského rozpočtu. Trochu zbohatnou i někteří menší podnikatelé úměrně velkosti svých Bruselem schválených projektů. 
 
A tak se ministr životního prostředí Brabec už chlubí, že "Česko je na změnu energetiky připravené". Píše: "Zejména projekty na přechod tepláren na zemní plyn, pozemní fotovoltaické elektrárny a solární panely na střechách včetně modernizace průmyslu se objevily v podaných 9 tisících záměrech za stovky miliard korun - takový zájem byl u předregistračních výzev ve třech oblastech Modernizačního fondu. Jejich cílem bylo mimo jiné zmapovat, jaké projekty se chystají a nakolik jsou připravené. Na předregistrační výzvy na začátku dubna navážou ostré výzvy." (Parlamentní listy) To je přece mnohem důležitější než zjistit, kdo otrávil Bečvu a zajistit, aby se to neopakovalo. 
 
"Investoři" budou vysmátí a my všichni to celé zaplatíme. A zchudneme. A zdaleka nejenom penězi... Pak že Zelený úděl nemá smysl...
 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: EU  | válka


reklama
1011 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jak se Vám pozdává vyjádření prezidenta Zemana k Vrběticím? Prezident ČR M. Zeman se v neděli vyjádřil ke kauze Vrbětice. Jak se Vám pozdávalo?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď