reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Doporučujeme. Ve službě vlasti: Domobrana ve světě i u nás

Autor: Redakce | Publikováno: 5.3.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Anotace: Domobrany – je to zbytečný výmysl nové doby nebo úspěšně fungovaly již v minulosti? Existují také v jiných evropských i mimoevropských zemích uskupení domobraneckého nebo miličního typu? Jsou domobranecké organizace zbytečné, když máme dobře pracující policii a armádu (která je více na zahraničních misích, než aby bránila území naší země)?
 
 
Skutečně se české domobrany chystají na partyzánské boje proti NATO a migrantům, jak hlásají protinárodní obskurní weby, placené často ze zahraničí? Jsou to jen neškodní blázni, kteří ve svém volném čase běhají v maskáčích po lesích a hrají si na vojáky? Nebo to jsou hrdí vlastenci, kteří se ve svém volném čase a za svoje peníze (na rozdíl od činnosti většiny bohatě dotovaných politických „neziskovek“) učí připravovat na různé krizové situace, aby dokázali efektivně ochránit a ubránit svoje rodiny a svoji zemi? Na tyto a mnohé další otázky odpovídá autor, bývalý náčelník štábu Zemské domobrany, ve své politicky nekorektní knize „Ve službě vlasti“.
 
 
Ve službě vlasti: Domobrana ve světě i u nás
Autor: Přichystal, Aleš
EAN: 9788088382119
978-80-88382-11-9
Popis:  216 stran, 14,5 × 21,2 cm
Rok vydání: 2020 (1. vydání)
 
Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 
 
 
 

Klíčová slova: Česká republika  | vlastenectví


reklama
882 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měla by Leyenová po vacínovém fiasku odstoupit? Opoziční německá strana Alternativa pro Německo (AfD) výzývá po vakcínovém debaklu šéfkomisařku EU Leyenovou k odstoupení. Měla by odstoupit?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď