"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Muslimská žena by chtěla uřezat hlavy dvaceti křesťanským Arménům

Autor: Redakce | Publikováno: 4.3.2021 | Rubrika: Video
Ilustrace

Žádná náboženská fanatička, obyčejná Ázerbájdžánka z Turecka se chlubí: "Kdybych věděla, že mne nepotrestají, tak bych uřezala hlavy 20 křesťanským Arménům." A s takovými lidmi se kamarádi šéf ČSSD Hamáček! Dnes chtějí řezat hlavy křesťanským Arménům a zítra je budou chtít řezat nám!!!
 
Převzato od Genocida Arménů, Asyřanů a Řeků: Istanbul – Na ženu, která byla namátkově vybrána youtuberem a prohlásila, že by uřízla hlavu 20 Arménům, pokud by věděla, že nebude potrestána, podal arménský poslanec tureckého parlamentu Garo Paylan trestní oznámení. Žena 11. února odpověděla na youtuberovu otázku, co by udělala, kdyby nedostala za svůj čin trest. Pak dodala, že je Ázerbájdžánkou.
 
Turecká a ázerbajdžánská vláda běžně používá protiarménskou rétoriku a častokrát podněcuje k násilí. Tato rétorika ještě více zesílila po 44denní válce o Náhorní Karabach.
 
Podle zprávy Nadace Hranta Dinka byla v roce 2019 arménská menšina v Turecku nejčastějším terčem nenávisti. Od války v Náhorním Karabachu, která skončila v listopadu 2020, Ázerbájdžán a Turecko neustále potvrzují, že si neváží životů Arménů a jejich křesťanského dědictví.

 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: islamizace  | islám  | Turci  | terorismus
1728 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď