reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Azylanti pašovali do Rakouska své krajany

Autor: -bj- | Publikováno: 3.3.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

V Rakousku dostali azyl a toto financované povolení k pobytu využili ke kriminální činnosti. Pašování dalších svých krajanů do Rakouska.

Od maďarské hranice tři syrští azylanti převáželi ilegální imigranty do rakouského vnitrození. Odhaduje se, že jich navozili dvě stovky. Až dnes spadla klec. Na udání podezřelého vozidla se dostali do hledáčku policie. Následoval šílená honička až imigranti skončili u Neudorfu s vozem v kolejišti. V dodávce převáželi 7 svých ilegálních krajanů - 4  muže a 3 ženy.

Ministr vnitra Nehammer prohlásil, že tvrdě bojuje pro organizované (imigrantské) kriminalitě, a s azylanty bude zahájena procedura o odebrání azylu.

zdroj:

https://www.krone.at/2357094 

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/niederoesterreich/schlepper-wg-nach-unfall-ausgehoben-200-illegale-ins-land-geschleust/467544998  

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
769 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Anglosaské USA končí. Budou vám chybět? S nástupem Bidenovy multikulturní nomenklatury zřejmě končí USA anglosaského ražení a žido-křesťanských kulturních východisek. Bude vám dosavadní anglosaská Amerika chybět?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď