reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Frontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují Merkelové

Autor: -bj- | Publikováno: 27.2.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Berlínská islámistická scéna opět sbevědomě vyhřezává napovrch. Ti nejradikálnější islámisté a často přívrženci Islámistického státu jsou v Berlíně seskupeni okolo buňky Tauhíd Berlín. Netají se vyhrožováním terorizmem židům, konkrétním soudcům, policistům a i samotné kancléřce Merkel, která má lví podíl na tom, že radikální islámističtí imigranti v Německu jsou. Kancléřku označují jako hloupou a bez mozku, soudce jako prznitele dětí, policisty jako bastardy.

Tito radikální islámisti, kteří uznávají jen šaríu, si v Berlíně hodlají vybudovat další mešitu. Zatím indoktrinují nenávistí k nevěrcům své děti a adepty doma, glorifikují Islámský stát a osnují plány, jak jednou tuhle němckou nevěreckou tyranii svrhnou. Dost na to, aby představitelům jak německých bezpečnostních orgánů, tak samotné Spolkové země Berlína, došla pokrytecká tolerantnost.

Na čtvrtek nařídil senátor země Berlín pro vnitro Andreas Geisel kolosální razii zejména ve čtvrti Berlín-Moabit a vydal zákaz islámistického spolku Berlín Tauhíd. Zmobilizváno bylo přes 800 policistů, kteří pročesávali místa pobytu džihádistů zejména se zřetelem překazit přípravy teroristických útoků. Skutečné frontální nasazení, které nasvědčuje tomu, že socialistická vláda (SPD) Berlína nemá věci pod kontrolou.

zdroj:

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/vereinsverbot-in-berlin-islamisten-hetzten-gegen-merkel-und-juden-a-1ca951b8-ee23-4ce3-ac85-a9e0c86b24ac

https://www.focus.de/politik/deutschland/26-wohnungen-durchsucht-hetze-gegen-juden-und-polizisten-berlin-verbietet-radikale-islamisten-gruppe_id_13023906.html

https://www.faz.net/aktuell/politik/inland/grossrazzia-in-berlin-polizei-geht-gegen-islamisten-vor-17215425.html

https://observador.pt/2021/02/25/buscas-contra-organizacao-islamica-em-berlim-envolve-800-policias/

https://rockedbuzz.com/de/vereinsverbot-in-berlin-islamisten-hetzten-gegen-merkel-und-juden/

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
2027 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Anglosaské USA končí. Budou vám chybět? S nástupem Bidenovy multikulturní nomenklatury zřejmě končí USA anglosaského ražení a žido-křesťanských kulturních východisek. Bude vám dosavadní anglosaská Amerika chybět?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď