"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Kdo stojí za násilnými protesty ve španělských městech?

Autor: -bj- | Publikováno: 20.2.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Čtvrtá noc vandalizmu, žhářství, rozlícených mas a plného policejního nasazení ve španělských městech. Protesty, které většinová společnost jak v Rusku (Navalnyj) či v USA (BLM), tak zde ve Španělsku nesdílí. Kdo jsou protestující, útočníci na policii a zatčení?

Podobně jako v Rusku při protestech za Navalného, je to i ve Španělsku namnoze nezletilá mláděž. A i zde nezletilci pronásledují a šikanují a provokují těžkooděnce až do násilných konfliktů a zranění na obou stranách.

Jak v Rusku, tak ve Španělsku jsou protesty neseny a spočívají značnou měrou, prakticky převážně na mladistvých, zejm. ze středních zajištěných vrstev, kteří vyrůstali ve vatě dostatku do levicově-liberálních až anarchistických postojů a společenským řádem se cítí konfrontováni. To je společenskou roznětkou dnešní ideově vyprázdněné Eropy od Atlantiku po Ural. Stačí pak, když se nějaký anarchistický přední disident či opozičník tuzemsky či zahraničně politizovanou ingerencí stané ikonou, a nálady morálně i materiálně rozmazlené mládeže se mají na co zaháčkovat a kam odjistit.

A zahraniční politici se svými zpravodajskými službami pak přispěchají hujersky parazitovat a poskytovat ikonizovanému disidentovi a demonstrantům “podporu”…

zdroj:

https://www.lavanguardia.com/politica/20210219/6256225/jovenes-antisistema-disturbios-asi-salen-destruir-barcelona-linares-madrid.html

https://www.eurabia.cz/admin/Articles.aspx?action=edit&id=44890

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

1865 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je? Otestujte si svůj dez/informační čuch, resp. předpojatost: Do moře se zřítil bombardér s jadernými bombami. Co je pravděpodobnější? Čí je?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď