reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Pro pobavení. Těžkosti se sluníčkářem na vesnici v dnešní době

Autor: Lukáš Lhoťan | Publikováno: 11.2.2021 | Rubrika: Humor
Ilustrace

Hypoteticky rozhovor, jaký dopad má na vesnici přistěhování sluničkaře a ještě z Prahy:
 Čus Peťo, zas mi tu volal na stanici ten chatař z Prahy, že prej jste si pustili v Moravce vlek. Kokot jeden, děla v neziskovce a udává lidi za vtipy o migrantech a islámu. Jo, Honzo fakt je to děsný namistrovaný kokot s gender VŠ co sežral moudrost celého světa. Nediv se, že ho zaměstnali jen v Praze.
 
Co budem dělat? Nic, já tam budu za půl hoďky, tak za půl hoďky vypněte vlek a já napíši, že se oznámení nepotvrdilo. Hodím toho zmrda na státňak, ať to řeší jako falešné udání, svědky máš, ne (žes nejel)?  Má, všechny co teď jedou nahoru. Ok, tak ať počkaj sepišeme, že dosvědčí, žes nejel. Ale co s tím zmrdem? Klidek Honzo, naši se už o to postarají, tomu zmrdovi nerozhrneme cestu a kluci vod dalničky říkali, že si jeho značku napsali a budou ho pravidelně kontrolovat až sem zas pojede buzerovat. Jo, Peťo, ale musíme se toho zmrda zbavit trvale, tak klidný život zde byl, než se sem napakoval, debil jeden, teď se o víkendu ani nevyspím, jak mi na služebnu pořád volá udáni na porušení těch pražackých prasaren.
 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: multikulturalismus  | Česká republika


reklama
1866 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Anglosaské USA končí. Budou vám chybět? S nástupem Bidenovy multikulturní nomenklatury zřejmě končí USA anglosaského ražení a žido-křesťanských kulturních východisek. Bude vám dosavadní anglosaská Amerika chybět?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď