"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Okamura se ostře ohradil proti lžím KDU-ČSL a vyčetl jim: Vy jenom čerpáte z veřejných peněz

Autor: Tomio Okamura | Publikováno: 1.2.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

KDU-ČSL neustále ve Sněmovně agresivně útočí na SPD, překrucují, lžou, pomlouvají... Tak jsem musel na jejich výpady krátce zareagovat: Já zareaguji na poslance KDU-ČSL Benešíka, teď si nemohu vzpomenout na vaše křestní jméno. To nevadí. Protože vy se mě zoufale snažíte "pomluvit" něčím z roku 2008, že jsem prý byl ambasadorem roku multikulturního dialogu. Ono to spočívalo v tom, že jsem byl osloven do poroty Miss dívek, které legálně žijí či studují v České republice. Krásných dívek.
 
A abych vám udělal radost, tak se přiznám, že jsem byl i v porotě jiné soutěže, světové Miss. A líbilo se mi to. Chápu, že vás, pane Benešíku, asi nikdo nikdy do poroty mezinárodní Miss, či světové Miss neoslovil, ani jste se jí nezúčastnil, protože prostě o vás není zájem, protože proč vy byste měl hodnotit světovou Miss. Vždyť vás ani nikdo v širším kontextu nezná, prostě vás neoslovili. A to, že jako chlap s tím asi máte problém a že vás nikdo neoslovil, není o vás zájem.
Ty vaše zoufalé výkřiky proti mojí osobě nemá smysl komentovat. A pakliže budu osloven, abych byl opět v porotě nějaké světové Miss, nebo mezinárodní Miss, rád se samozřejmě zúčastním. A jsem si jistý, že vás tam určitě jako jednoho z porotců nepotkám, protože proč by vás měl někdo oslovovat.
 
Chtěl bych to shrnout. Hnutí SPD nemá nic proti cizincům, kteří k nám cestují. Já ostatně podnikám v cestovním ruchu. Naše společnost je největším dovozcem japonských turistů do střední Evropy a jsem rád, že díky tomu mají stovky českých občanů práci, že můžu dávat z privátního sektoru práci českým občanům. Vy nedáváte práci podle mého názoru nikomu, kdyžtak mi to vyvraťte. Vy jenom čerpáte z veřejných peněz. Díky našim klientům z naší společnosti mají práci stovky lidí na hradech, na zámcích, průvodci, dopravní firmy, samozřejmě teď v krizi se to přerušilo. Mají práci restaurace, stovky zaměstnanců v restauracích, protože dovážíme ročně do České republiky pětimístná čísla počtu těch turistů. Platíme tady daně, to znamená platíme do rozpočtu České republiky.
 
A jsou to i výrobci tradičního českého skla, kteří jsou dneska v zoufalé situaci, kteří díky nákupům našich klientů mají obraty, a řekne vám to každý, že nakupují nejvíce čínští a japonští turisté. Takže já celý život propaguji Českou republiku v zahraničí z privátních financí. Pracuji s cizinci. Pracuji v mezinárodním prostředí. Jsem ve vedení mezinárodní společnosti od roku 1997. Já se za to nestydím. Je pravda, že je tady řada lidí, které jsme celý život platili z našich daní a kteří nikdy nikoho nezaměstnali, nikdy v podstatě nic v soukromém sektoru ani v takovém rozsahu na mezinárodní úrovni nevybudovali. Takže tahle kritika, tahleta zoufalá kritika, tady ty zoufalé pomluvy lidí, kteří nikdy nedali stovkám lidí práci, z vlastního jenom umí plivat špínu, kritizovat a zoufale možná i - no, nevím, já ty vaše pocity nevím - je to prostě úplně šílený tahleta úroveň diskuse pana Benešíka.
 
Já jsem chtěl říct ještě k postoji SPD, aby to nebylo překrucováno, my nemáme nic proti tomu, když se někdo přižení, provdá, my nemáme nic proti, když se sem k nám legálně přijede někdo podívat na krásné památky, když tady studuje. My nemáme nic proti tomu, když lidé, kteří mají potenciál přizpůsobit se naší společnosti na pracovní pozice, na které nelze najmout české občany, nejsou k dispozici, tak abychom dočasně zaměstnali tyto lidi a potom, až by samozřejmě stoupla nezaměstnanost a naši lidé by neměli práci, tak samozřejmě je potřeba tato povolení k pobytu ukončit a je potřeba preferovat občany České republiky. To je v pořádku. Nemáme ani nic proti tomu, ostatně to je i moje plánovaná cesta do Afghánistánu.
 
Vy jste byli ve vládě dlouhá léta, ale nikdo z těch dosavadních vlád se nesnažil v podstatě viditelně otevřít exportní možnosti pro české firmy. Afghánci velice dobře znají moje názory na Islám. To jsme si řekli hnedka z kraje a ještě mi dali za pravdu. Naposledy v úterý večer mi znovu afghánský velvyslanec zopakoval, že mi to zopakují v tom Afghánistánu, že se mnou souhlasí, protože oni taky bojují s Tálibánem, bojují proti radikalismu, potřebují podporu v tomto boji proti radikalismu, potřebují stabilizovat podmínky tak, aby byla nižší migrace, aby Afghánci nemigrovali do České republiky, a to jsou ty průsečíky.
 
A hlavně čeští exportéři měli obrovský zájem o tu cestu a sami říkali, že za dvacet let nikdo nedokázal dát dohromady cestu velkých českých exportérů do této země, kde přitom ten stát má k dispozici obrovské peníze na státní úrovni. Ta země je jinak samozřejmě chudá, co se týče životní úrovně obyvatel, a jsou tam velké projekty. To znamená, že já nemám vůbec žádný problém spolupracovat ekonomicky na výhodných záležitostech pro Českou republiku s celým světem, a taky to dělám celý svůj život. Celý svůj život spolupracuji s různými zahraničními partnery a znovu říkám, že jestli budu pozván do nějaké Miss, které se účastní i mezinárodní dívky, tak se toho samozřejmě opět rád klidně zúčastním. Je to příjemný večer a rád na tom samozřejmě budu nějakým způsobem participovat v porotě. To je k tomuhle tomu. Ale vy chodíte někam do roku 2008, ale já bych se skutečně vrátil, a to už bude samostatné video, na které se zase určitě rádo podívá přes sto tisíc lidí a více.
 
Musíme se vrátit k tomu, proč KDU-ČSL a vaši členové jezdí na sjezdy Sudetoněmeckého landsmanšaftu. A je potřeba si teď před volbami připomenout, že tohoto srazu se opakovaně účastnili například předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek, ministr kultury Daniel Herman, který o sudeťácích hovořil jako o milých krajanech. Mimochodem zúčastnil se toho i poslanec TOP 09 Daniel Korte, nebo exministryně práce a sociálních věcí za ČSSD Marksová Tominová.
 
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

1593 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Vypískat fotbalové poklekávače? V Budapešti vypískali irské fotbalisty, kteří na začátku zápasu poklekli a lá BLM. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď