reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakousko příkladné v boji proti islámizmu

Autor: -bj- | Publikováno: 22.1.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Multikulturní imigrační politický koncept není jen o vítání a integrování imigrantů, ale především všude na světě důsledným bojem proti průvodnímu islámizmu. Mít imigrační politiku bez současné aktivizace bezpečnostních složek a justice na odfiltrování její patologické složky – diverzního islámizmu, znamená být bez klobouku bos a mít holý zadek.

V tomto směru nyní londýnský think-tank Policy Exchange vysoce vyzdvihl Rakousko, jako zemi, která se veskrze realisticky adaptovala na imigrační politiku, a její zákonodárné, bezpečnostní a justiční orgány jednoznačně mají ve svém hledáčku islámizmus, politický islám a protizápadní aktivity muslimské imigrace. V srovnání s Francií, Německem či jinými imigračními zeměmi, vyzdvihuje Policy Exchange Rakouský stát za opravdu příkladný a následováníhodný.

Rakousko důsledně monitoruje radikální islámistickou scénu, za čímž účelem v loňském roce zřídilo agenturu Dokumentační místo pro politický islám, provedlo desítky razií proti islámistům a tucty jich zabáslo včetně členů Muslimského bratrstva, a zabavilo islámistické scéně prostředky ve výši 25 mil. euro. To je žel odvrácená, avšak neméně realistická stránka imigrační politiky, se kterou je třeba ve státních aktivitách realisticky počítat stejně tak, jako s bezpečnostními předpisy při aktivitách ve veřejném či profesním životě.

zdroj:

https://www.krone.at/2324040

https://policyexchange.org.uk/new-austrian-government-sponsored-studies-on-islamism/

https://www.ots.at/topthema/dokumentationsstelle-politischer-islam

https://www.eurabia.cz/Surveys.aspx?Action=Detail&SurId=145

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
917 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Měla by Leyenová po vacínovém fiasku odstoupit? Opoziční německá strana Alternativa pro Německo (AfD) výzývá po vakcínovém debaklu šéfkomisařku EU Leyenovou k odstoupení. Měla by odstoupit?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď