reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Rakousko příkladné v boji proti islámizmu

Autor: -bj- | Publikováno: 22.1.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Multikulturní imigrační politický koncept není jen o vítání a integrování imigrantů, ale především všude na světě důsledným bojem proti průvodnímu islámizmu. Mít imigrační politiku bez současné aktivizace bezpečnostních složek a justice na odfiltrování její patologické složky – diverzního islámizmu, znamená být bez klobouku bos a mít holý zadek.

V tomto směru nyní londýnský think-tank Policy Exchange vysoce vyzdvihl Rakousko, jako zemi, která se veskrze realisticky adaptovala na imigrační politiku, a její zákonodárné, bezpečnostní a justiční orgány jednoznačně mají ve svém hledáčku islámizmus, politický islám a protizápadní aktivity muslimské imigrace. V srovnání s Francií, Německem či jinými imigračními zeměmi, vyzdvihuje Policy Exchange Rakouský stát za opravdu příkladný a následováníhodný.

Rakousko důsledně monitoruje radikální islámistickou scénu, za čímž účelem v loňském roce zřídilo agenturu Dokumentační místo pro politický islám, provedlo desítky razií proti islámistům a tucty jich zabáslo včetně členů Muslimského bratrstva, a zabavilo islámistické scéně prostředky ve výši 25 mil. euro. To je žel odvrácená, avšak neméně realistická stránka imigrační politiky, se kterou je třeba ve státních aktivitách realisticky počítat stejně tak, jako s bezpečnostními předpisy při aktivitách ve veřejném či profesním životě.

zdroj:

https://www.krone.at/2324040

https://policyexchange.org.uk/new-austrian-government-sponsored-studies-on-islamism/

https://www.ots.at/topthema/dokumentationsstelle-politischer-islam

https://www.eurabia.cz/Surveys.aspx?Action=Detail&SurId=145

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
904 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Kuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské novinyKancléř Kurz volal dnes prezidentu Putinovi: Sputnik VTemné varování: Velmoci budoucnosti není Čína či Rusko, ale islámské TureckoRovněž ve Švýcarsku ukončil imigrant vztah zabitím partnerkyEgypt je 35. zemí, která zaregistrovala vakcínu Sputnik V

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářství

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ParlamentniListy.cz

Půlka obyvatel říká, že si nic nedělá ani z příznaků, hromoval Hamáček. Takže vláda výrazně omezila pohyb, do ulic policie a armádaBabiš řádil, jako ještě nikdy: Někdo se mi stále posmívá. Všichni volali PES, PES. Techte Mechtle, lidi z Chorvatska. Nepříšli s čísly
Články autora
Průzkum
Selhala EU v reakci na pademii? Politici mnohých členských zemí to již říkají natvrdo: EU při pandemii naprosto selhala. Jak to vidíte?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď