"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Aktivista Antify byl mezi útočníky na americký Kapitol a vyzýval lidi k násilí

Autor: LH | Publikováno: 16.1.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Americké alternativní media zveřejnily důkazy o tom, že mezi útočníky na Kapitol byl i aktivista Antify John Sullivan, který se maskoval jako příznivec amerického prezidenta Trumpa. Velká media, ovládána protivníky Trumpa, o této skutečnosti mlčí. Aktivista Antify Sullivan byl v čele davu, který naváděl k násilí. Sám se ovšem oficiálně hájí tvrzeními, že je jen novinář a vydával se za stoupence Trumpa kvůli svému utajení. Alternativni media ovšem získaly důkazy, že na akcích BLM tento aktivista Antify vyzýval k násilí a pod. 

 

Z.N. to komentuje: Tak ten BLM aktivista v Kapitolu podporoval Trumpovy příznivce v násilnostech "jen proto, aby ho nezbili" a na místě byl "jen proto aby nezávisle monitzoroval situaci". Okay. Jen nemusel být tak blbej a dávat si to video na svůj YT kanál, ne?

M.G. dodává: Antifacky "dokumentarista", zatceny za ucast na vytrznostech v Kapitolu, se na svou praci vybavil slusivou trumpistickou cepickou. Na nahravce je zachyceno, jak vyzyva k nasilnemu vniknuti. Uz ho pustili z vazby bez kauce a ma pry pobyvat v "domacim vezeni".

Podrobnosti v angličtině na webu Thegatewaypundit.com

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 

 

Klíčová slova: politická korektnost  | USA
1982 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď