reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Prohlášení vedení Ázerbájdžánu v posledních dnech ukazují, že jejich cílem není mír

Autor: Ambasáda Arménie | Publikováno: 19.1.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Odpověď mluvčí arménského ministerstva zahraničí na otázku zpravodajských agentur (15.01.2021): Otázka: Zástupce ruského ministerstva zahraničí uvedl, že ruská strana vždy podporovala provádění humanitárních kontaktů mezi arménskou a ázerbájdžánskou společností. Existují nějaké předpoklady pro takové programy?
 
Odpověď: Velmi chválíme ruské úsilí zaměřené na nastolení míru a stability v regionu. Arménská strana vždy podporovala humanitární kontakty mezi společnostmi v regionu, které by měly být založeny na vzájemném respektu a toleranci a měly by být zaměřeny na vytváření vzájemné důvěry. Pro takové programy by jistě měly být stanoveny příslušné předpoklady.
 
Prohlášení vedení Ázerbájdžánu v posledních dnech ukazují, že Ázerbajdžán na to ještě není připraven. Vytváření překážek pro repatriaci arménských válečných zajatců, vydávání poštovních známek oslavujících etnické čistky Arménů, jakož i hrozby, které vyslovuje prezident Alijev, svědčí o tom, že Ázerbajdžán zpochybňuje úsilí mezinárodních organizací o budování důvěry. 
 
Obzvláště politováníhodná jsou provokativní prohlášení prezidenta Ázerbájdžánu v Shushi, stejně jako pokusy představit Kostel svatého Spasitele Ghazanchetsots, který byl terčem během války, jako „válečnou cenu a symbol vítězství“.
 
Tyto skutečnosti dokazují, že konflikt ještě zdaleka není vyřešen, a že k nastolení trvalého míru v regionu je nezbytný mírový proces.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 

Klíčová slova: Rusko  | válka


reklama
1545 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Kuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské novinyKancléř Kurz volal dnes prezidentu Putinovi: Sputnik VTemné varování: Velmoci budoucnosti není Čína či Rusko, ale islámské TureckoRovněž ve Švýcarsku ukončil imigrant vztah zabitím partnerkyEgypt je 35. zemí, která zaregistrovala vakcínu Sputnik V

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

euPortal.cz

Čína předběhne USA, aby se stala největší ekonomikou světa už v roce 2028Konkretizace srůstání Bergoglia a zednářství

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

ParlamentniListy.cz

Babiš řádil, jako ještě nikdy: Někdo se mi stále posmívá. Všichni volali PES, PES. Techte mechtle, lidi z Chorvatska. Nepříšli s číslyVláda si nouzový stav užívá. Firma z daňového ráje... A tak je to se vším, rozčiluje se poslanec Hrnčíř
Články autora
Průzkum
Non-patriotistic US Army? Demokrati USA v čele s Bidenem požadují, aby armáda byla nevlastenecká a zbavila se "extrémistického" patriotizmu. Co Vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď