reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Prohlášení Ministerstva zahraničních věcí Republiky Arcach k porušení režimu příměří Ázerbájdžánem

Autor: Ambasáda Arménie | Publikováno: 17.1.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

13. ledna ázerbájdžánské ozbrojené síly hrubě porušily režim příměří ve středu kontaktní linie. V důsledku incidentu dostal voják Armády obrany republiky Arcachu střelné zranění. Ministerstvo zahraničních věcí Arcašské republiky důrazně odsuzuje provokativní kroky ázerbájdžánské strany a kvalifikuje je jako akci zaměřenou na destabilizaci situace v ázerbájdžánsko-karabachské konfliktní zóně a narušení mírového úsilí.
 
Tento druh nebezpečného chování je nepřijatelný a je hrubým porušením trilaterálního prohlášení vůdců Arménie, Ruska a Ázerbájdžánu z 9. listopadu 2020 o úplném příměří a zastavení všech vojenských operací v zóně ázerbájdžánsko-karabachského konfliktu. Vyzýváme Ázerbájdžán, aby důsledně dodržoval závazky přijaté v rámci třístranného prohlášení a upustil od provokativních akcí, které by mohly narušit současné příměří. 
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: válka


reklama
1465 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také
Články autora
Průzkum
Schvalujete, že sociální sítě típli Trumpa? Kancléřka Merkel i další evropští politici mají odtřihnutí Trumpa od sociálních sítí za "problematické" (!) z titulu pošlapání základního práva svobody projevu. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď