reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Jsme to ale pošuci! Naivně podřízeni Bruselu…

Autor: -bj- | Publikováno: 12.1.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Německý Focus.de dnes vychází s kometářem Jana Fleischhauera „My EU-pošuci! Naivní podřízenost Německa Bruselu“. Autor ironizuje pokulhávající bruselské zařizování vakcín – pro Východ drahé, pro Západ přijatelné, a následné německé kodrcání s očkováním.

Za problémy Německa může Brusel... Takto se to může dnes napsat – vyhovuje to totiž I německým politikům, kteří mají máslo na hlavě (ale to prý jen kvůli tomu Bruselu..!).

"Elitní" Německo je svou naivní podřízeností Bruselu degradováno na běžného eurounijního pošuka. Ale o tom přece prý vždy Evropské společenství Francouzi chtěli mít – o povázání Německa nejprve v Evropském společenství, pak v eurozóně a teď v EU, stěžuje si Fleischhauer. Vyrobil tak (na objednávku?) selhavším německým politikům vítané alibi.

zdroj:

https://www.focus.de/politik/deutschland/focus-kolumne-von-jan-fleischhauer-wir-europa-trottel-deutschlands-naive-impf-unterwuerfigkeit_id_12850169.html

https://www.express.co.uk/news/politics/1383097/EU-news-EU-vaccine-scheme-coronavirus-update-Germany-France-EU-countries-latest

https://www.express.co.uk/news/world/1382921/eu-news-germany-euro-eurozone-brexit-italexit-collapse-break-spt

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
824 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Schvalujete, že sociální sítě típli Trumpa? Kancléřka Merkel i další evropští politici mají odtřihnutí Trumpa od sociálních sítí za "problematické" (!) z titulu pošlapání základního práva svobody projevu. Jak to vidíte Vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď