reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámská doktrína o křesťanech a židech

Autor: Redakce | Publikováno: 6.1.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Než Mohamed zemřel, byli křesťané a židé v Arábii zcela podrobení. Historie jeho vztahů s židy a křesťany určila, jak s nimi bylo během posledních 1400 let zacházeno. Na úplném začátku v Mekce Mohamed řekl, že k němu proroctví přišla prostřednictvím anděla Gabriela, což byl anděl, který mluvil k Mojžíšovi. V Mekce sám sebe představoval jako proroka v linii židovských proroků. Korán však také mluví o soudném dni, což je křesťanský koncept. Islám je v zásadě křesťanskou a židovskou herezí.
 
Později v Medíně začal Mohamed pronásledovat židy a křesťany. Džihád zničil arabské polyteisty a přinutil židy a křesťany podrobit se islámu.
 
Islám je v jednání s židy a křesťany dualistický. Říká, že muslimové, křesťané a židé jsou členové rodiny Abrahamovy, a přesto jsou to úhlavní nepřátelé, které je potřeba si podrobit.
 
Pokud neznáte islámskou doktrínu o křesťanech a židech, nemůžete pochopit džihád proti Izraeli.
 
 
Tato kniha vychází ze skutečných textů islámské nauky, ne z jejich komentářů. Při čtení těch samých učení, jaká čtou islámští učenci, pochopíte, jak islám pohlíží na křesťanství a judaismus. Toto je základ islámu. Není nic hlubšího nebo zásadnějšího než korán, síra a hadísy.
 
Když budete islám vnímat skrze Mohamedův život, bude pro vás snadné ho pochopit. Fakta zapomenete, ale příběhy si pamatuje každý.
 
Všechno začalo v okamžiku, kdy Mohamed prožil něco, co se označuje za zjevení od jediného boha. Brzy se vynořily příběhy z židovských svatých textů. Pochopíte židovská a křesťanská učení, jak se odvíjela v Mohamedově životě. V tomto příběhu do sebe všechny dílky zapadnou a vše začne dávat smysl.
 
 
Kniha "Islámská doktrína o křesťanech a židech" vychází poprvé v českém jazyce a je již naší 8. publikací z jedinečného díla Dr. Billa Warnera.
 
Dr. Bill Warner je celosvětově uznávaný odborník na politický islám. Založil a vede vzdělávací organizaci Center for the Study of Political Islam International (CSPII). Jeho bohaté zkušenosti s vědeckými teoriemi a matematikou se projevují v jedinečném způsobu, jakým analyzuje islámskou doktrínu. Je autorem patnácti knih, přednáší po celém světě, píše články a komentuje současné světové dění.
 
Citát: Korán, verš 9:29 "Bojujte proti těm, kdož nevěří v Alláha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Alláh a jeho posel, a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma (židé a křesťané), pokud se nepodrobí a nedají poplatek (džizja) přímo vlastní rukou, jsouce poníženi."
 
Název: Islámská doktrína o křesťanech a židech
 
Autor:Bill Warner
 
Vydavatel: CSPI
 
Popis: 145 x 205 mm, vazba lepená, 90 stran
 
 
Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 
 
 
 

Klíčová slova: islám  | křesťanství


reklama
1744 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Čtěte také

Eurabia.cz

Frontální nasazaní proti islámistům v Berlíně: vyhrožují MerkelovéKuba má 4 své vakcíny! všímají si rakouské novinyKancléř Kurz volal dnes prezidentu Putinovi: Sputnik VTemné varování: Velmoci budoucnosti není Čína či Rusko, ale islámské TureckoRovněž ve Švýcarsku ukončil imigrant vztah zabitím partnerky

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?

euPortal.cz

A pak zadratuju cele Česko a vyhlasi stanne pravo, jake si ani Hajdrych nedovolil. A ovce? Těm zavřu hubu a budu spokojene, bo dostanu 100% platu. Jak uboze zme se nechali dostat...To je zločin, za který v méně „demokratických“ zemích hrozí poprava, v EU nic. To je příliš málo. Jde o desítky miliard a desetitisíce mrtvých...

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

ParlamentniListy.cz

Představte si, že by ruská vakcína byla v EU a začala fungovat... Primář Brančík provokativně uvažuje. Vedení Unie se bude ježitKdybys to neblokovala... Maláčová a Schillerová jsou v sobě. A je to tak drsné, že zvedly ze židle i šéfku TOP 09
Články autora
Průzkum
Věříte na Putinův palác? V internetu se objevilo video s Navalnym a údajným Putinovým palácem. Objevily se však i pádné indície, že jde o fejk. Věříte v Putinův palác?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď