"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Islámská doktrína o křesťanech a židech

Autor: Redakce | Publikováno: 6.1.2021 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Než Mohamed zemřel, byli křesťané a židé v Arábii zcela podrobení. Historie jeho vztahů s židy a křesťany určila, jak s nimi bylo během posledních 1400 let zacházeno. Na úplném začátku v Mekce Mohamed řekl, že k němu proroctví přišla prostřednictvím anděla Gabriela, což byl anděl, který mluvil k Mojžíšovi. V Mekce sám sebe představoval jako proroka v linii židovských proroků. Korán však také mluví o soudném dni, což je křesťanský koncept. Islám je v zásadě křesťanskou a židovskou herezí.
 
Později v Medíně začal Mohamed pronásledovat židy a křesťany. Džihád zničil arabské polyteisty a přinutil židy a křesťany podrobit se islámu.
 
Islám je v jednání s židy a křesťany dualistický. Říká, že muslimové, křesťané a židé jsou členové rodiny Abrahamovy, a přesto jsou to úhlavní nepřátelé, které je potřeba si podrobit.
 
Pokud neznáte islámskou doktrínu o křesťanech a židech, nemůžete pochopit džihád proti Izraeli.
 
 
Tato kniha vychází ze skutečných textů islámské nauky, ne z jejich komentářů. Při čtení těch samých učení, jaká čtou islámští učenci, pochopíte, jak islám pohlíží na křesťanství a judaismus. Toto je základ islámu. Není nic hlubšího nebo zásadnějšího než korán, síra a hadísy.
 
Když budete islám vnímat skrze Mohamedův život, bude pro vás snadné ho pochopit. Fakta zapomenete, ale příběhy si pamatuje každý.
 
Všechno začalo v okamžiku, kdy Mohamed prožil něco, co se označuje za zjevení od jediného boha. Brzy se vynořily příběhy z židovských svatých textů. Pochopíte židovská a křesťanská učení, jak se odvíjela v Mohamedově životě. V tomto příběhu do sebe všechny dílky zapadnou a vše začne dávat smysl.
 
 
Kniha "Islámská doktrína o křesťanech a židech" vychází poprvé v českém jazyce a je již naší 8. publikací z jedinečného díla Dr. Billa Warnera.
 
Dr. Bill Warner je celosvětově uznávaný odborník na politický islám. Založil a vede vzdělávací organizaci Center for the Study of Political Islam International (CSPII). Jeho bohaté zkušenosti s vědeckými teoriemi a matematikou se projevují v jedinečném způsobu, jakým analyzuje islámskou doktrínu. Je autorem patnácti knih, přednáší po celém světě, píše články a komentuje současné světové dění.
 
Citát: Korán, verš 9:29 "Bojujte proti těm, kdož nevěří v Alláha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Alláh a jeho posel, a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma (židé a křesťané), pokud se nepodrobí a nedají poplatek (džizja) přímo vlastní rukou, jsouce poníženi."
 
Název: Islámská doktrína o křesťanech a židech
 
Autor:Bill Warner
 
Vydavatel: CSPI
 
Popis: 145 x 205 mm, vazba lepená, 90 stran
 
 
Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 
 
 
 

Klíčová slova: islám  | křesťanství
2050 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Podpořili byste výstavbu plotu proti imigrantům? Výstavba plotu proti imigrantům má v Polsku jednoznačnou podporu občanů. Podpořili byste takový plot i vy?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď