"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Video: Imigranti na Silvestra zplundrovali Vídeň

Autor: -bj- | Publikováno: 1.1.2021 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Žádnou toleranci imigrantům!, požaduje ministr vnitra Nehammer. Tady vidíte, jaké nebezpečí přichází z imigrantských paralelních společností! naříká ministryně pro integraci Raabová. Odsun!, postuluje lídr opozičních Svobodných (FPÖ) Hoffer. Zločinecká islámistická imigrantská chátra!, vyjádřil svůj šok šef vídeňských svobodných Nepp.

Zatímco Silvestr v ostatní rakouské Vídni díky lockdownu proběhl poklidně, v imigrantské čtvrti Favoriten se děly věci. Imigranti za halasného řevu Aláhu akbar ! táhli ulicemi, rozmlátili okna, výlohy, z oken házeli dělbuchy na pěší, odpalovali trhaviny v odpadkových koších a když dorazily policejní oddíly, napadli je a zasypali je pyrotechnikou. Policistům se nakonec nad ránem podařilo běsnící imigranty zkrotit a některé z nich zatknout.

Po červnových nepokojích ve vídeňské imigrantské čtvrti Favoriten, které na několik dní ochromily Vídeň a vynutily si přijetí protiopatření na vládní úrovni (eurabia.cz exkluzivně reportovala), je to další zásek, který imigranti uštědřili svým naivním chlebodárcům. Naivní však už zdaleka všichni nejsou : «Příkře nedemokratické a nesolidární» s hostitelskou společností, verbálně si odplivl ministr vnitra Nehammer, a vyhlásil zesílená policejní opatření v imigrantské čtvrti, vč. policistů v civilu. Ministryně Raabová policii poděkovala, že se jí podařilo před imigranty ostatní spořádané obyvatelstvo ochránit.

Na pozadí imigrantských násilností pár kilometrů od české hranice se jeví jakékoli kecy o jejich přijímání, už nejen jako zpozdilé, ale přímo otevřeně nepřátelské zdejšímu společenskému a státnímu zřízení. A ty kecy mají své konkrétní proponenty...

zdroj+video:

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/30-personen-randalierten-an-silvester-am-reumannplatz/459539768 https://www.krone.at/2309546

https://www.heute.at/s/nehammer-schickt-jetzt-sondereinheiten-nach-favoriten-100120588

https://www.oe24.at/oesterreich/chronik/wien/ausschreitungen-bezirksvorsteher-fuer-mehr-polizei-in-favoriten/459636305

https://www.derstandard.at/story/2000122875346/grosseinsatz-in-wien-mob-beschoss-polizisten-mit-pyro-gegenstaenden?ref=rec

https://www.heute.at/s/schock-video-zeigt-wie-teenie-in-wien-mit-pistole-feuert-100120589

https://www.vienna.at/silvester-ausschreitungen-in-wien-keine-toleranz-von-nehammer/6854016

https://www.kleinezeitung.at/oesterreich/5917761/Mob-griff-Polizisten-an_Grosseinsatz-in-Favoriten_Mob-beschoss

https://www.heute.at/s/feuer-und-zerstoerung-bei-boeller-schlacht-in-favoriten-100120536

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

5006 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď