"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Irácky arcibiskup varuje Evropu před radikálním islámem

Autor: Pronasledovanykrestan.cz | Publikováno: 31.12.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Najib Michael Moussa, mosulský arcibiskup v Iráku, varoval Evropu před radikálním islámem. „V Iráku i na Středním východě jsme všechno ztratili. Nepřeji si, aby i Francie a Evropa postupně ztrácela všechno,“ prohlásil.
 
V rozhovoru pro National Catholic Register arcibiskup z Mosulu varoval Evropský parlament před „silou temnoty“, která je „ztělesněna v lidech, kteří jsou daleko od Boha, daleko od lidstva a daleko od všeho, co tvoří podstatu náboženství.“
 
Řekl, že při nedávných cestách po uprchlických táborech v Turecku, našel „několik tisíc džihádistů infiltrovaných do rodin, které se snaží dostat do Evropy. „Turecko všem uprchlíkům dává naději, že se dostanou do Evropy,“ uvedl. “Problém migrantů je nejen humanitární, ale i politický. Používá se k politickým účelům,“ dodal.
 
Mluvil také o nedávných útocích džihádistů ve Francii a dalších evropských zemích. Podle něj existují země, které „chtějí napadnout a destabilizovat politický systém a lidská práva v Evropě“ a k tomuto účelu se zneužívá náboženství „protože je to nejjednodušší způsob, jak schovat politické motivy“. “Cílem osob zapojených do tohoto druhu násilí je destabilizace bezpečnosti západních zemí tak, aby se islám skutečně šířil snadněji“, vysvětlil.
 
Michael poznamenal, že když vyrůstal v Mosulu, šaría  se ve skutečnosti nepraktikovala a 90% žen nenosilo závoj. Ale nyní se škodlivé ideologie vracejí a šíří na mnoha školách, dokonce i po Evropě.
 
“A my je necháme,” stěžoval si arcibiskup. “Tyto fanatické sítě by nemohly vzkvétat, kdyby evropské země uměly prosazovat zákon,“ prohlásil.
 
Najib Michael Moussa, mosulský arcibiskup v Iráku
 
Upozornil, že odmítnutí křesťanských kořenů Evropy tento problém ještě zvětšuje.
 
“Evropa udělala chybu, když se odřízla od svých duchovních a kulturních kořenů, protože tím se oslabila. Strom bez kořenů, který ho vyživuje, nutně vyschne.”
Najib Michael Moussa, mosulský arcibiskup v Iráku.
 
 

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: křesťanství  | terorismus  | pronásledování
2124 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Jsou imigranti hybridní zbraní? Litevská ministryně vnitra Bilotaiteová varovala, že imigranti jsou hybridní zbraní. EK přitakala.
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď