"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Britský tisk: EU chtěla od začátku Brexit potrestat pro výstrahu ostatním!

Autor: -bj- | Publikováno: 11.12.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

O ztroskotaných brexitových rozhovorech výmluvně píše britský Express.co.uk: EU chtěla od začátku Británii za Brexit potrestat, aby ostatní země žily ve strachu (své právo na odchod uplatnit). Podle Expressu byla EU při vyjednávání brexitu a obchodních podmínek vedena hlavní intencí, aby členské země neviděly prosperující Británii, a nebyly v pokušení vzít roha taky.

Zachvátí-li tě, zahyneš!

Ve vztahu s eurounijní byrokratickou regulatorní chobotnicí nejede o nic menšího než o státní svéprávnost, tedy svrchovanost, potvrzují britské zdroje. Stopa, kterou EU zanechá v britské historii, bude ne nepodobná té, kterou zanechal Sovětský svaz v zemích východního bloku.

Souhlasné komentáře pod článkem v Expressu.co.uk líčí EU jako zavilou a nejapně marnotratnou. Pes by si tam od EU kůrku nevzal... Zakáže snad EU britské zdroje? Vždyť už samotné používání angličtiny se nyní v EU jeví jako provokace a ostentativní znamení neloajality..!

zdroj:

https://www.express.co.uk/comment/expresscomment/1371138/no-deal-brexit-news-european-union-talks-boris-johnson-ursula-von-der-leyen-latest  

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

 

1480 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Ve Francii vyhlášena rekonkvista. Co vy na to? Pravicový prezidentský kandidát Zemmour vyhlásil ve Francii protiimigrantskou rekonkvistu. Co vy na to?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď