reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Polsko a Maďarsko chtějí dále bojovat vetem za dobro EU

Autor: -bj- | Publikováno: 28.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Po koordinační schůzce ve čtvrtek v Budapešti vydali premiéři Polska a Maďarska - Mateusz Morawiecki a Viktor Orbán společné prohlášení, že budou nadále vetem bojovat za dobro Evropské Unie. Polsko a Maďarsko vetem zablokovaly budžet na pomoc z covidové krize, vzhledem k tomu, že EU jej spojila s diktátem svých podmínek do právní kultury, řádu a politiky těchto zemí.

Přitom největší deficit právního státu a demokracie dnes už oficiálně přiznán na úrovni ministrů vnitra, je islámisticky zaimigrovaných západních zemích, kde jeho vymahatelnost stále více zůstává jen na papíře.

Jenže EU je nástrojem západních zemí, a tom je její deficit, který pokrytecky vytýká východním. S posílením stability a suverenity východních zemí není už dále tento anachronický postoj udržitelný. Takto soudružky a  soudruzi už dále ne!

zdroj:

https://www.wprost.pl/polityka/10393376/spotkanie-orban-morawiecki-o-wecie-przy-baklazanie-rybie-poledwicy-watrobce-i-zupie-dyniowej.html  

https://wpolityce.pl/swiat/528366-orban-stanowisko-polski-i-wegier-jest-twarde-jak-beton

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
925 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Anglosaské USA končí. Budou vám chybět? S nástupem Bidenovy multikulturní nomenklatury zřejmě končí USA anglosaského ražení a žido-křesťanských kulturních východisek. Bude vám dosavadní anglosaská Amerika chybět?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď