reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Turecko vydrbalo s Německem: v NATO vetovalo prohlídku svých lodí mířících do Libye

Autor: -bj- | Publikováno: 24.11.2020 | Rubrika: Aktuality
Ilustrace

Turecko v poslední době využívá svého členství v NATO spíše k paralyzování svých partnerů ve svůj prospěch než ke spolehlivé kooperaci. Poté, co koncem léta vydrbalo s Francií, kdy válečné turecké lodě u libyjských břehů zacílily na francouzké plavidlo a zahnaly ho k ústupu, se v neděli odehrál obdobný incident.

Velení NATO dalo povel německé fregatě provést kontrolu nákladu tureckých lodí směřujících do Libye. V průběhu kontroly německým komandem Turecko povel vetovalo, a Němci museli být odveleni.

To už západním zemím skutečně pije krev, když jeho největší evropští hráči jsou Tureckem odpálkováni a eliminiováni. Bundestag je řádně vytočen a inicioval do Bruselu na prosincový summit agendu zavedení sankcí proti Turecku.

Turecku se de facto podařilo NATO rozklížit a stejně tak postupuje vůči EU či SNS. Tak jako s NATem ve prospěch svých zájmů po desetiletí oraly USA, s ním dnes oře Turecko.

zdroj:

https://www.oe24.at/welt/eklat-im-mittelmeer-tuerkei-erzwang-abbruch-von-deutschem-einsatz/455127491

https://www.20min.ch/story/tuerkei-erzwingt-abbruch-von-deutschem-bundeswehreinsatz-245914605555

https://www.rhein-zeitung.de/deutschland-und-welt_artikel,-tuerkei-erzwingt-abbruch-von-bundeswehrinspektion-vor-libyen-_arid,2191909.html

https://www.mittelhessen.de/politik/thema-des-tages/turkei-erzwingt-abbruch-von-bundeswehr-inspektion-vor-libyen_22647231

Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 reklama
1131 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Anglosaské USA končí. Budou vám chybět? S nástupem Bidenovy multikulturní nomenklatury zřejmě končí USA anglosaského ražení a žido-křesťanských kulturních východisek. Bude vám dosavadní anglosaská Amerika chybět?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď