reklama
"Sluší se, aby žena žila pod botou muže" (Turecké přísloví)

Fakta o anti-arménské a rasistické politice Ázerbájdžánu

Autor: Ambasáda Arménie v Praze | Publikováno: 23.11.2020 | Rubrika: Co píší jinde
Ilustrace

Prohlášení Ministerstva zahraničních věcí Arménské republiky k projevům barbarství ázerbájdžánskými ozbrojenými silami (19. 11. 2020): Po prohlášení o příměří z 9. listopadu pokračují ázerbájdžánské ozbrojené síly ve své typické „válce“ proti arménskému historicko-kulturnímu a náboženskému dědictví, ničí a nerespektují historická místa a památky. Mezi cíle Ázerbájdžánu patřila socha arménského Sparapeta Vazgena Sargsyana, národního hrdiny Arménie a Arcachu ve městě Shushi.
 
Ponižující přístup ázerbájdžánských vojáků ke starému občanovi Artsachu na základě jeho etnického původu je velmi pohoršující. Tato akce, stejně jako její další glorifikace ázerbájdžánskou společností, je otevřeným odmítnutím obecně přijatých morálních hodnot.
 
Fakta o anti-arménské a rasistické politice Ázerbájdžánu se nashromáždila dennodenním  zveřejněňováním videí oslavujících válečné zločiny spáchané ázerbájdžánskými ozbrojenými silami na území Arcachu, které je v současné době pod ázerbájdžánskou okupací.
 
Je třeba zdůraznit, že dodržování mezinárodního humanitárního práva a respekt vůči civilnímu obyvatelstvu, je to co by mělo odlišovat pravidelné jednotky od nelegálních teroristických bojovníků a  od teroristických organizací.
 
Nedávná zvěrstva páchaná ázerbájdžánskou stranou vycházejí z anti-arménské politiky podněcované a podporované po desetiletí vedením Ázerbájdžánu, jejímž cílem je provádění etnických čistek a genocidní úmysly proti arménům z Arcachu.
 
Prosím podpořte nás i v této těžké době bránit Českou republiku před invazi uprchlíků z Afriky a šířením islámu! Jak nás můžete podpořit?

Finančním darem:

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 

Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 

Klíčová slova: terorismus  | pronásledování


reklama
837 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníPřihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

Zasílání upozornění
Články autora
Průzkum
Měla by se ČR vymezit vůči uprchlickému islámizmu? Francouzská vláda vyhlásila boj proti islamistickému separatizmu, Rakousko proti politickému islámu. Měla by se do této linie sšikovat i ČR?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď